Actiontec Screenbeam vs Airtame 2
8 хвилин читання
Actiontec Screenbeam vs Airtame 2

У чому різниця між Actiontec Screenbeam і Airtame 2? Щоб допомогти вам зробити правильний вибір пристрою для ваших потреб, ми надамо вам справедливе порівняння між ними.

Screenbeam і Airtame 2 - це високоякісні бездротові потокові рішення, призначені для освіти, а також малих і великих підприємств. На перший погляд, ви можете подумати, що основна відмінність полягає в ціннику. Однак є й інші важливі параметри, про які слід пам'ятати.

Основні моменти

  • Пристрої Screenbeam дозволяють передавати контент між двома пристроями з підтримкою Miracast. Тому Screenbeam несумісний з усіма продуктами Apple.
  • Приймач Screenbeam, аналогічний за розміром Apple TV, підключається за допомогою кабелю HDMI до телевізора або проектора.
  • Airtame 2, за винятком Windows Mobile, є універсальним кросплатформним пристроєм.
  • Пристрій Airtame 2 має невеликий і елегантний дизайн, який підключається до порту HDMI будь-якого телевізора або проектора.
  • Дублювання екрану Screenbeam відбивається від одного джерела до одного екрану або проектора.
  • Airtame 2 дозволяє виконувати дзеркальне дублювання екрану одного джерела на кілька екранів або проекторів одночасно.

У кількох словах

Screenbeam пропонує широкий асортимент товарів з різними функціями і цінами. У цій статті ми розглянемо Screenbeam 750 і Screenbeam 950, оскільки вони найбільш порівнянні з Airtame 2 щодо функцій, використання і ціни.

Перш ніж заглиблюватися в деталі, давайте подивимося на стислий огляд:

Функції та ціна Screenbeam 750 Screenbeam 950 Airtame 2
Роздільна здатність 1920×1080 Full HD 1920×1080 Full HD 1920×1080 Full HD
Мережевий захист WPA2, WPS virtual
PBC, AES 128-bit
WPA2, WPS virtual
PBC, AES 128-bit
WPA2-personal/enterprise,
SSL сертифікати
Ethernet Так, порт Так, порт Адаптер Micro-USB
Бездротові канали 2.4 ГГц 2.4 ГГц та 5 ГГц 2.4 ГГц та 5 ГГц
Підтримка пін-коду Так Так Так
Інструменти для доповідачів Так Так Ні
Цифрові табло Ні Ні Так
Захист контенту
(HDCP)
Так Так Ні
Розширений робочий стіл Так Так Так (Single Window Sharing)
Трансляція у режимі один-до-багатьох Ні Ні Так
Розділення екрану для сумісного використання Ні Ні Ні
Дублювання екрану мобільного пристрою Windows та Android Windows та Android Android та iOS
Потрібний Інтернет для потокової передачі Ні Ні Ні
Підтримка Touchscreen Так Так Ні
Живлення A/C A/C A/C
Ціна $ 203-220 $ 258-340 $ 399
Ціна за одну нову одиницю Actiontec Screenbeam за даними Amazon.com, без ПДВ
Ціна за одну нову одиницю Airtame згідно Airtame.com, без ПДВ

Лише Miracast чи кросплатформна сумісність

Screenbeam виконує потокову передачу, використовуючи Miracast, - стандарт для технології дзеркального відображення екрану. Ця технологія включена в більшість нових ПК з Windows (версії 8-10 +), мобільних пристроїв Windows і Android (4.2+). Зверніть увагу, що технологія Miracast не включена в пристрої Mac або iOS.

Для роботи Miracast потрібне певне обладнання. Тому пристрої навіть з сумісними ОС можуть не підтримувати Miracast, хоча є можливість придбати зовнішній USB або mini USB бездротовий передавач дисплея.

ScreenBeam compatible with Windows and Android devices such as phones, laptops and tablets

Для порівняння, Airtame 2 використовує власну потокову технологію. Airtame 2 також сумісний з декількома платформами, що робить його альтернативою BYOD. Ось що користувачі різних платформ можуть очікувати, використовуючи Screenbeam або Airtame 2.

Apple користувачі можуть виконувати повноекранне дублювання Macbooks за допомогою Airtame 2 і використовувати передачу з допомогою AirPlay для iOS для дублювання екранів iPad і iPhone. Screenbeam несумісний ні з якими продуктами Apple.

Windows користувачі можуть радіти, оскільки можуть використовувати і Airtame 2, і Screenbeam. Це стосується пристроїв Windows, включаючи планшети Surface і Surface Pro. Однак Airtame 2 не підтримує мобільні пристрої Windows.

Linux користувачі - рідкісний тип, але, на щастя для них, Airtame 2 є гордим прихильником пінгвінових аудіо і відео вечірок. Screenbeam не пропонує підтримку Linux.

Chromebook користувачі складають меншу групу, але їх число зростає, особливо в школах. Screenbeam, на жаль, не підтримує Chromebook. Airtame 2 пропонує підтримку Full HD дзеркального відображення екранів. Хоча потокова передача звуку поки що недоступна, ми маємо намір змінити це дуже скоро.

Airtame's cross-platform offers a possibility to connect Airtame to different computers, phones, and tablets

Стаціонарне кріплення до стіни чи компактність і портативність

Screenbeam - це досить великий пристрій квадратної форми розміром з Apple TV. При використанні телевізора, що закріплений на стіні, разом з Screenbeam, вам необхідно також і пристрій Screenbeam закріплювати на стіні над телевізором або поставити його на стійку поверхню поруч.

Пам'ятайте, що пристрої Screenbeam можуть живитися тільки від адаптера змінного струму.

ScreenBeam wall mounted

Пристрій Airtame 2 легкий, компактний і гнучкий в плані розташування, тому його можна прикріпити до стіни або безпосередньо на телевізорі або проекторі за допомогою магнітного кріплення з комплекту. І не потрібно свердлити отвори.

Як і у випадку з Screenbeam, вам буде потрібно використовувати адаптер змінного струму, який входить в комплект поставки (хоча незабаром ми запустимо спеціальний адаптер PoE для живлення пристрою і одночасного підключення до вашої мережі).

Airtame 2 задовольняє вимогам користувачів, що стосується гнучкого налаштування бездротового потокового рішення, але також він є відмінним супутником для мандрівного доповідача. Використовуйте Power Bank і вбудований WiFi Airtame 2, щоб розпочати бездротову презентацію протягом декількох хвилин.

Airtame 1 device hidden behind a TV

Screenbeam CMS чи Airtame Cloud

Якщо є щось, що викликає головний біль ІТ-адміністратора, то це централізована система керування. На щастя для них, як Screenbeam, так і Airtame пропонують системи для моніторингу декількох презентаційних пристроїв, але з деякими важливими відмінностями.

Комплексна і в основному нестандартна система CMS Screenbeam - це додаток тільки для Windows. Вона дозволяє адміністратору відстежувати стан, організовувати і групувати кілька приймачів Screenbeam відповідно до розташування, завантажувати оновлення, скидати і змінювати індивідуальні налаштування, а також змінювати налаштування мережі.

При використанні Screenbeam CMS ви повинні бути в тій же мережі або в іншій мережі, яка може отримати доступ до мережі, в якій знаходяться пристрої Screenbeam, наприклад, за допомогою VPN.

Додаткові функції: планувальник подій (Event Scheduler) і керування логами (Logs Management). Планувальник подій дозволяє запускати різні налаштування в певний період часу для одного, групи або всіх одержувачів. Функція керування логами збирає логи і попереджувальні повідомлення від одержувачів, згідно вашими налаштуваннями.

Постійна ліцензія Screenbeam CMS включена у вартість покупки, але дійсна тільки протягом 3 років. Після закінчення цього терміну у вас буде вибір: або повторно підписатися приблизно за 120 доларів, або продовжувати використовувати застаріле програмне забезпечення.

Пристрої Screenbeam 950 і 750 підтримують цю CMS. Ви можете дізнатися більше про Screenbeam CMS тут.

Actiontec Screenbeam alternative Central Management System displayed on a laptop

Airtame Cloud це хмарний додаток, що використовує веб-браузер. Він спроектований так, щоб бути зручним для користувача і залишатись високо функціональною системою керування. Airtame Cloud дозволяє адміністраторам відстежувати стан, перейменовувати, систематизувати і групувати кілька пристроїв, оновлювати вбудоване програмне забезпечення, змінювати індивідуальні налаштування, такі як включення пін-код, цифрові табло та мережеві налаштування.

Ви можете налаштувати параметри для окремих пристроїв або для декількох пристроїв одночасно. Оскільки Airtame Cloud базується на хмарі, ви можете керувати і оновлювати пристрої з віддаленого місця розташування.

Airtame Cloud безкоштовний, тому неважливо, ви використовуєте три або сто пристроїв, це відмінний і практичний спосіб керування Airtames. Ви можете прочитати більше про Airtame Cloud тут.

Airtame Cloud interface shown on a laptop

Цифрові Табло

Пристрої Screenbeam і Airtame 2 дозволяють користувачам персоналізувати фони за замовчуванням. За допомогою Screenbeam ви можете змінити фонові зображення на початковому екрані привітання або встановити заставку із зображенням за вашим вибором.

З Airtame Homescreen, ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це дає Airtame Homescreen практичне використання. Це рішення для цифрових табло, яке корисне для найрізноманітніших потреб.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Video of different possibilities of customised homescreen via digital signage

Підсумок

В умовах, коли робоче середовище трансформується від традиційної системи кабінетів до відкритих просторів для спільної роботи, з'являється все більша необхідність презентувати на великому екрані. Найчастіше людям, що приносять на роботу свої власні пристрої, потрібне гнучке рішення для спільного використання екрана, яке повинно бути доступним у вашому середовищі.

Однак, якщо ви можете охарактеризувати свій офіс або класну кімнату як середовище, яке включає лише Windows 10 і/або Android 4.2+ пристрої, без необхідності одночасної потокової передачі на кілька екранів або презентації на ходу, Screenbeam може стати для вас непоганим рішенням. Перед покупкою ми рекомендуємо ближче познайомитися з безліччю функцій Windows, пропонованих Screenbeam. Ось гарне місце для початку.

Якщо ваше середовище складається з користувачів на декількох платформах, включаючи Windows, Apple, Linux і Chromebook, Airtame 2 - кращий вибір для підтримки класів і офісів BYOD. Крім того, якщо ви шукаєте пристрій, який може як дублювати екрани, так і формувати цифрову табло, Airtame 2, швидше за все, підійде вам.

Як і у випадку з Screenbeam, ми рекомендуємо вам ближче познайомитися з функціями, які Airtame пропонує в даний час. Ось гарне місце для початку:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся reach out, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00