Crestron AirMedia vs Airtame 2

8 хвилин читання
Crestron AirMedia vs Airtame 2

У чому різниця між Airtame 2 і AirMedia Crestron? Ми часто ставимо це питання і хочемо надати справедливе порівняння між ними.

 

Airtame 2 і AirMedia - це бездротові пристрої, які дозволяють здійснювати потокову передачу між комп'ютером або мобільним пристроєм на екрани або проектори. На відміну від домашніх бездротових потокових пристроїв, таких як Chromecast або Apple TV, Airtame 2 і AirMedia призначені для використання на підприємствах і в школах. Однак між ними є кілька суттєвих відмінностей.

Основні моменти

  • Airtame 2 є більш доступним рішенням з ціною 399 доларів США (без ПДВ), в той час як AirMedia має прейскурантну ціну в 1500 доларів США.
  • AirMedia працює тільки з дротовим з'єднанням, в той час як Airtame 2 дає вам можливість вибору між WiFi та Ethernet з'єднанням.
  • Airtame 2 і AirMedia мають можливість кастомізувати головний екран. Проте, Airtame 2 також має кілька варіантів для цифрових табло, що можливі за допомогою різних інтеграцій додатків, для наштування користувацьких фонів, інструментів для менеджменту проекту, складних вивісок і світових годинників.
  • AirMedia пропонує Crestron Fusion для моніторингу за декількома пристроями за додаткову плату. Airtame пропонує Airtame Cloud - безкоштовну платформу для керування та моніторингу пристроїв.
  • Airtame 2 - це пристрій меншого розміру, прикріплений до телевізора або проектора з перевагами гнучкого монтажу, які не вимагають свердління. AirMedia кріпиться до стіни або стелі за допомогою монтажного кронштейна.

Доступні бездротові трансляції

Ціна, мабуть, найочевидніша різниця між Airtame 2 і AirMedia. Обидва вони є професійними рішеннями для бездротової потокової передачі, але AirMedia коштує 1500 доларів. Вартість Airtame 2 набагато нижча і становить 399 доларів США (без ПДВ), що ідеально підходить для малих і великих підприємств і навчальних закладів.

Підтримувані пристрої

Airtame 2 дозволяє дублювати екран комп'ютерів Mac, Windows, Linux і Chromebook. З можливостями AirPlay iOS ви також можете створювати дзеркальне відображення екранів iPad і iPhone. Крім того, є мобільний додаток для Android і iOS, який дозволяє транслювати статичний контент, такий як PDF-файли і зображення.

AirMedia підтримує дублювання екранів комп'ютерів Windows і Mac. Хоча AirMedia в даний час не пропонує підтримку дублювання екранів мобільних пристроїв напряму, вони все ж дають можливість створення презентацій з допомогою додатків для Android і iOS. Цікавою функцією в їх мобільному додатку є Shot&Show, яка дозволяє транслювати статичний скріншот будь-якої програми на вашому мобільному пристрої.

Розмір та встановлення пристрою

Інша відмінність Airtame 2 від AirMedia полягає в розмірі пристроїв і способі їх встановлення.

AirMedia є більш компактним пристроєм, ніж деякі інші бездротові продукти B2B, проте є більшим пристроєм, ніж Airtame 2.

AirMedia поставляється з кронштейном, який можна використовувати для кріплення на стіну або стелі, і який підключається до дисплея через HDMI або VGA/аналоговий аудіовихід. Після налаштування завантажте додаток AirMedia для підключення до мобільних пристроїв або комп'ютерів. В якості альтернативи, у користувача є вибір між підключенням свого комп'ютера через USB або веб-браузер, якщо він не хоче встановлювати на свої комп'ютери програмне забезпечення.

Приблизно в два рази менший пристрій Airtame 2 підключається через кастомізований кабель 2-в-1 (Aircord) до порту HDMI вашого телевізора або проектора. Після підключення пристрою до дисплея і підведення живлення, завантажте додаток Airtame на свій комп'ютер або мобільний пристрій або скористайтеся портативним додатком Airtame, щоб уникнути використання встановленого програмного забезпечення. Потім просто дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити підключення до Airtame 2.

Підключення Ethernet чи WiFi з’єднання

Як AirMedia, так і Airtame 2 забезпечують бездротове з'єднання між комп'ютером і екраном. Однак те, як пристрої підключаються до вашої мережі, відрізняється.

AirMedia використовує з'єднання Ethernet для підключення до локальної мережі. Через це їх ресурси та матеріали орієнтовані на ІТ-фахівців, оскільки цілком імовірно, що тільки більш технічно підковані спеціалісти легко використовують з'єднання, на відміну від Максима з відділу маркетингу.

Airtame 2 може підключатися до вашої локальної мережі за допомогою бездротової технології WiFi або Ethernet. Ви можете підключити Airtame 2 до мережі Wi-Fi при першому налаштуванні, вказавши ім'я та пароль мережі Wi-Fi. Ви можете підключити і під’єднати живлення до Airtame 2 за допомогою одного спеціального адаптера Airtame PoE, який можна буде придбати на початку 2019 року.

Віддалене керування

Щоб спростити роботу вашого ІТ-відділу, Airtame 2 і AirMedia надають вам можливість віддаленого моніторингу за вашими пристроями, проте кожна функція працює по-різному.

Ви можете керувати шлюзами AirMedia, купивши і завантаживши програмне забезпечення для керування Crestron Fusion® за мінімальною ціною 5000 доларів США і SNMP (простий протокол керування мережею). Хмара Crestron Fusion, ціна якої з трирічною ліцензією становить 20 000 доларів США, дозволяє вам контролювати пристрої AirMedia, щоб переконатися в їх працездатності.

Ви можете вибрати хостинг Fusion Cloud самостійно, що означає, що ви можете вибрати, чи робити його доступним через Інтернет чи ні, або ви можете заплатити за його розміщення в Crestron, що означає, що Fusion буде доступний через інтернет-з'єднання.

MacBook screen showing AirMedia's Creston Fusion Cloud

Airtame 2 дозволяє здійснювати моніторинг і керування декількома пристроями за допомогою безкоштовної хмарної програми Airtame Cloud, для якої не потрібно попередньо встановлене програмне забезпечення.

З Airtame Cloud ІТ-персонал може переглядати параметри пристрою, параметри мережевого підключення, перевіряти стан кожного пристрою, а також виконувати віддалені оновлення і перезавантаження для декількох пристроїв одночасно. Ви також можете впорядкувати пристрою по імені або місцю розташування, а також налаштувати параметри для одного або декількох пристроїв одночасно.

MacBook screen showing Airtame's Cloud interface

Цифрові табло

Коли ви не передаєте потокове відео, Airtame 2 і AirMedia дозволяють вам налаштувати початковий екран привітання для вашого пристрою, але у Airtame є кілька інших варіантів цифрових вивісок.

З AirMedia ви можете налаштувати домашній екран, щоб вітати гостей і учасників, коли вони входять в кімнату. Додайте логотип своєї компанії, назву кімнати і набір детальних інструкцій на екран привітання, щоб почати зустріч приємно і привітно.

З Airtame Homescreen ви також можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це дає Airtame Homescreen практичне використання. Це рішення для цифрових табло, яке корисне для найрізноманітніших потреб.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

AirMedia's default background vs Airtame's dynamic dashboard shown on two different TV screens

Багато пристроїв на одному екрані чи один пристрії на багатьох екранах

Однією з ключових особливостей AirMedia є можливість одночасного відображення до чотирьох екранів комп'ютерів на одному телевізорі. Оскільки до AirMedia підключено до 32 чоловік, головний доповідач може використовувати «режим модератора», щоб контролювати, який контент надається в даний момент часу.

За допомогою веб-сторінки AirMedia або сенсорного екрану Crestron модератор може вибрати, який контент слід передавати і де цей контент розташований у вигляді квадрата. Крім того, AirMedia дозволяє (або в задній частині залу, або в іншому місці) переглядати статичні зображення презентації віддалено через веб-сайт AirMedia до 40 користувачам.

Airtame 2 може транслювати один екран комп'ютера на кілька дисплеїв одночасно, якщо на кожному екрані є Airtame, підключений до однієї і тієї ж мережі WiFi.

Легко перемикайтеся між доповідачами, просто натискаючи кнопку «Стоп» в додатку Airtame. Як тільки один потік зупиниться, наступний доповідач може натиснути кнопку «Пуск» в своєму додатку Airtame і почати показ екрану свого ноутбука або мобільного пристрою на екрані.

Screenshot of multiple devices streaming to one tv via AirMedia in comparison with Airtame, which streams from one device to several TVs.

Остаточний вибір дійсно зводиться до того, як ви збираєтеся використовувати свій пристрій. Якщо потрібна одночасна передача контенту декількох користувачів на один і той же екран для порівняння інформації, то вам краще підійде AirMedia. Майте на увазі, що ця функція найкраще працює на дуже великому екрані дисплея, тому що контент стає в 4 рази меншим, навіть якщо ви одночасно транслюєте всього 2 людини.

Якщо ви хочете транслювати один пристрій на один або кілька екранів - можливо, у великій аудиторії, де є кілька екранів проекторів - тоді є Airtame 2 підійде вам краще.

Крім того, в Airtame є інтелектуальна функція під назвою Single Window Sharing, яка може стати в нагоді багатьом доповідачам. Вона дозволяє доповідачу вибирати, яке вікно для потокової передачі використовувати, а які приховувати, тим самим додаючи додатковий рівень конфіденційності.

Video guide of how to enable the Single Window Sharing function on Airtame

Для отримання додаткової інформації про технічні характеристики кожного продукту ознайомтеся з вимогами до використання Airtame і специфікацією Crestron [pdf].

Підсумок

AirMedia Crestron - це бездротове потокове рішення, розроблене для великих підприємств. Ціна пристрою AirMedia і вартість додаткових послуг Crestron роблять його менш масштабованим рішенням і можуть бути обмежені для організацій з обмеженим бюджетом. Залежність від Ethernet також обмежує тих, хто може керувати рішенням AirMedia.

 

Airtame 2 - це доступне бездротове потокове рішення, яке підходить для бюджету будь-якої школи або підприємства, неважливо - малого, середнього або великогоий. Гнучкість щодо того, як ви можете підключити його до своєї мережі і як налаштовувати екрани, коли немає потокової передачі, робить Airtame 2 більш універсальним вибором.

Перегляньте інші статті порівняння:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00