Microsoft Wireless Display Adapter vs Airtame 2
6 хвилин читання
Microsoft Wireless Display Adapter vs Airtame 2

Як Airtame 2 можна порівняти з Wireless Display Adapter від Microsoft? Ми вам покажемо...

Щоб допомогти вам обрати правильний пристрій для ваших потреб, ми склали статтю порівняння продуктів. Тут ми порівняємо адаптер бездротового дисплея Microsoft і Airtame 2. Ознайомтеся з нашим оглядом бездротової потокової передачі по HDMI, щоб отримати загальне пояснення технології бездротового підключення ПК з допомогою HDMI до телевізора.

У чому різниця між Microsoft Display Adapter і Airtame 2? Ми хочемо дати вам справедливе порівняння, яке допоможе вам знайти правильний пристрій для вашої школи або бізнесу.

Основні моменти

  • Wireless Display Adapter зазвичай дозволяє здійснювати потокову передачу контенту між двома пристроями з підтримкою Miracast без встановлення програмного забезпечення (за винятком ОС Windows 7, для якої потрібно встановити додаткове програмне забезпечення для використання функціональних можливостей Miracast), але він обмежений у використанні лише з продуктами Windows і Android.
  • Ви можете здійснювати потокову передачу на Airtame 2, використовуючи власний вбудований WiFi Airtame 2 або підключивши його до існуючої мережі (хоча це і не так оптимально).
  • Airtame 2 - найкраща альтернатива для шкіл і офісів, так як він не залежить від пристрою і може працювати з декількома платформами.
  • Microsoft Wireless Display Adapter від Microsoft не має опцій для налаштування того, що відображається на екрані очікування. Airtame 2, з іншого боку, має безліч рішень для цифрової реклами, коли екрани не використовуються.
  • З Microsoft Wireless Display Adapter необхідно вручну оновити кожен пристрій оновленнями вбудованого ПО, в той час як Airtame 2 пропонує безкоштовну хмарну платформу для простого керування, яку можна виконувати з будь-якого місця.

Wireless Display Adapter для Windows, Airtame 2 для BYOD

Microsoft Wireless Display Adapter і Airtame 2 - це бездротові HDMI-рішення, які відображають ваш ПК на телевізорі. Основна відмінність між ними полягає в наступному: Wireless Display Adapter обмежений пристроями, сумісними зі стандартом Miracast, а Airtame 2 працює на всіх основних платформах ОС і може інтегруватися з поточною мережевою інфраструктурою для забезпечення додаткової функціональності і оптимальної стабільності.

Робота виключно з пристроями Windows чи Довільний вибір пристрою

Оскільки Microsoft Display Adapter використовує Miracast, він обмежений пристроями, які мають як апаратне забезпечення з підтримкою Miracast, так і операційну систему, яка підтримує Miracast. Microsoft включила підтримку Miracast в Windows 8.1 і вище, а Google підтримує Miracast в Android 4.2 і вище.

Якщо у вас встановлена ​​більш стара версія цих операційних систем, ви можете використовувати Miracast, якщо встановите додаткове програмне забезпечення. Незважаючи на те, що більшість нових пристроїв на базі Windows і Android підтримують Miracast, продукти Apple не підтримують і, отже, не можуть передавати дані на Microsoft Display Adapter.

Це означає, що Wireless Display Adapter від Microsoft не є відмінним вибором, якщо у вас є середовище з поєднанням продуктів Windows, Android і Apple.

Програмне забезпечення Airtame 2 пропонує повноекранне дублювання з Windows, Mac, Linux і Chromebook, а також дублювання екрану з мобільних пристроїв iPad і iPhone за допомогою AirPlay iOS. Існують також мобільні додатки для iOS і Android, які не забезпечуютьдублювання екрану, але які ви можете використовувати в якості інструменту презентації для потокової передачі зображень і слайдів.

Airtame 2 не залежить від пристрою. Це означає, що ми не віддаємо перевагу одній ОС, платформі або бренду перед іншими, тому в середовищах BYOD, таких як школи або конференц-зали, кожен може транслювати свої пристрої без використання дорогого програмного забезпечення і конвертерів.

Different compatibility of Airtame and Microsoft Wireless Display Adapter alternative

Більш того, Airtame 2 має зручну функцію Single Window Sharing, яка дозволяє доповідачам обирати, яке вікно транслювати, а яке приховати. Це підвищує рівень додаткової безпеки, що є зручним у професійній обстановці.

Screenshot displaying the Single Window Sharing function in 2 different windows

Peer-to-peer чи існуюча мережа

Microsoft Display Adapter використовує peer-to-peer з'єднання між вашим пристроєм і адаптером для передачі екрану вашого комп'ютера на телевізор або проектор. Хоча це зручно, недоліком є ​​те, що вам потрібно залишатися відносно близько до адаптера дисплея для потокової передачі на нього.

Ще одним фактором, який слід враховувати, є те, що однорангове peer-to-peer WiFi-з'єднання може бути нестабільним через перешкоди від інших пристроїв, підключених до WiFi, якщо ви перебуваєте в середовищі з високою щільністю, наприклад в класі або в офісі.

Airtame 2 дає вам можливість підключитися або до вбудованого WiFi Airtame 2, або використовувати будь-яку мережу WiFi, яка у вас вже є.

Якщо у вас вже є якісна корпоративна мережа Wi-Fi, ви можете використовувати її для потокової передачі, що не тільки робить її зручною для користувача, але і забезпечує стабільну потокову передачу.

Екран за замовчуванням чи цифрові вивіски

Microsoft Wireless Display Adapter від Microsoft не дозволяє налаштовувати те, що відображається на екрані очікування. Фоновий екран за замовчуванням показує назву даного адаптера на сірому тлі з логотипом Microsoft в центрі екрану.

З Airtame Homescreen ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це дає Airtame Homescreen практичне використання. Це рішення для цифрових табло, яке корисне для найрізноманітніших потреб.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Image of two computer screens, where one displays banded windows of the Microsoft Wireless Display Adapter and the other displays Airtame's dashboard function

Керування кількома пристроями

Для шкіл та підприємств з декількома дисплеями важливо мати простий інструмент для керування всіма бездротовими пристроями.

Оновлення прошивки на Microsoft Wireless Display Adapter вимагає ручного оновлення кожного окремого пристрою. Це означає, що ІТ-адміністратор або менеджер повинен увійти в кожну кімнату, щоб провести оновлення.

Airtame пропонує Airtame Cloud - безкоштовну хмарну платформу, - яка дозволяє вам керувати і контролювати всі ваші пристрої Airtame з віддаленого місця розташування. З веб-браузера ви можете оновлювати і перезавантажувати пристрої, а також редагувати налаштування для окремого пристрою або для декількох пристроїв одночасно.

Підсумок

Оскільки Microsoft Display Adapter використовує Miracast, він обмежений у виборі пристроїв з сумісністю з Miracast. Це може бути значною незручністю для шкіл або офісів, які використовують кілька платформ, таких як Windows, Mac, Android, iOS і Chromebook.

Без способу керування декількома пристроями це рішення також вимагає більше ручної роботи для ІТ-адміністраторів.

Оскільки Airtame 2 інтегрується з вашою поточною мережевою інфраструктурою та вимагає підключення пристроїв тільки з вбудованими чіпами WiFi, це кращий вибір для класів, що не залежать від пристроїв, і конференц-залів, зручних для BYOD. Завдяки віддаленому керуванню пристроями на основі хмарних технологій Airtame 2 полегшує життя ІТ-адміністраторам. Нарешті, що не менш важливо, Airtame 2 має кілька опцій для цифрових вивісок, що робить його більш універсальним пристроєм.

Більше статей порівняння Airtame 2:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00