Apple TV vs Airtame 2
5 хвилин читання
Apple TV vs Airtame 2

Як Airtame 2 можна порівняти з Apple TV? Прочитайте нашу статтю порівняння, щоб дізнатися більше…

Якщо на ринку декілька бездротових потокових пристроїв, тоді як визначитися, що купити? Подивіться наш огляд бездротових HDMI-пристроїв - тут ми зосередимося на порівнянні Apple TV та Airtame 2. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, який пристрій підходить для ваших потреб.

У чому різниця між Apple TV і Airtame 2? Ми часто отримуємо це питання від компаній і шкіл і хочемо провести справедливе порівняння між ними. Вони обидва є бездротовими пристроями, які пропонують потокову передачу між комп'ютером або мобільним пристроєм на екрани і проектори з портами HDMI.

Однак, Apple TV призначений для домашнього вжитку, а Airtame 2 - для шкіл і підприємств.

Основні моменти

  • Якщо ви хочете використовувати незалежну від пристрою опцію для своєї школи або бізнесу, яка дозволяє здійснювати потокову передачу по бездротовій мережі, Airtame 2 - це альтернатива Apple TV для ваших потреб.
  • Якщо у вас є тільки пристрої Apple, і ви хочете легко дивитися фільми і розваги вдома, вам варто подумати про Apple TV.

Apple TV для дому, Airtame 2 для шкіл та бізнесу

Основна відмінність між Apple TV і Airtame 2 полягає в тому, що Airtame 2 призначений для спільної роботи команди в школах і офісах, а Apple TV - для перегляду телепередач і обміну особистими медіа вдома.

Давайте подивимося на деякі функції, які підкреслюють цю різницю:

Робота виключно з пристроями Apple чи Довільний вибір пристрою

Здебільшого Apple TV надає перевагу продуктам Apple. Наприклад, функція AirPlay дозволяє вам відобразити екран вашого MacBook або пристрою iOS на Apple TV. Тобто Apple вирішила обмежити функцію AirPlay тільки для роботи з пристроями Apple. Це обмежує використання Apple TV в середовищах BYOD, де використовується цілий ряд різних операційних систем.

Існують деякі сторонні програмні опції, такі як AirParrot, які дозволяють пристроям, що не належить Apple, таким як ПК з Windows, виконувати дублювання екрану на Apple TV за допомогою AirPlay. Тим не менш, ви повинні придбати ліцензії на це програмне забезпечення на кожному комп'ютері, що буде використовуватись.

Image of logos, where Apple TV works only with Mac and iOS and Airtame 2 works on multiple platforms

Airtame не залежить від пристрою, тобто не є залежним від жодної платформи, тому є привітним по відношенню до системи BYOD. Використовуючи тільки програмне забезпечення і наявне на вашому комп'ютері підключення до Wi-Fi, Airtame відображає екран вашого ноутбука і дозволяє вам робити презентації з вашого мобільного пристрою.

Airtame працює з комп'ютерами Mac, Windows і Linux для бездротового відображення всіх ваших додатків і презентацій. Користувачі Android можуть транслювати презентації, PDF-файли, документи Office і зображення за допомогою мобільного додатку Airtame, доступного як для Android, так і для iOS.

Починаючи з Airtame 3.1 ви також можете використовувати дублювання екрану з допомогою AirPlay для iOS, щоб транслювати екран iPad і iPhone на екран з підтримкою Airtame. Як зазначено в карті продуктів Airtame, Airtame також планує в майбутньому розробляти дублювання екранів Android.

Додатки та схеми

Apple TV приділяє велику увагу програмам, які прагнуть замінити традиційні телевізори та фільми. Коли ви включите Apple TV, ви побачите класичну стіну значків додатків Apple. З цих додатків Apple TV може отримати доступ до ваших підпискок на мультимедіа і відтворювати улюблені шоу і фільми на телевізорі. Це дає зрозуміти, що Apple TV створено для перегляду шоу та інших особистих розваг вдома.

One screen showing Apple TV apps and another TV showing Airtame's dashboard

З Airtame Homescreen ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це дає Airtame Homescreen практичне використання. Це рішення для цифрових табло, яке корисне для найрізноманітніших потреб.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Moving image showing the Airtame 2 Homescreen

Домашня мережа чи Корпоративна мережа

Apple TV і Airtame 2 підтримують корпоративні мережі WPA2. Однак Apple TV не працює з мережами, в яких активна багатоадресна передача або функція DIAL відключена з міркувань продуктивності і безпеки, тобто через те, що такі функції означають, що потокові пристрої дозволяють іншим пристроям їх знаходити.

Однак Airtame 2 вирішує цю проблему, дозволяючи підключити екран вашого комп'ютера до телевізора, ввівши IP-адресу пристрою Airtame, який завжди відображається на екрані телевізора. Зверніть увагу, що для використання дублювання екрану через AirPlay iOS з Airtame 2 вам знадобиться, щоб функція багатоадресної передачі була активна.

Apple TV у сфері освіти

Поговоривши з сотнями керівників районів та ІТ-адміністраторів, ми дізналися про тенденції використання Apple TV в освіті, що може бути пов'язано з широким знайомством з брендом Apple, а також з відносно низькою ціною Apple TV. Однак ми також бачили, що проблеми починають виникати, коли учні і вчителі використовують в своїх класах різні пристрої, такі як Windows або Android.

Ми досліджували, які класні кімнати і конференц-зали потрібні, і розробили Airtame 2 з урахуванням цих особливостей. Ось чому Airtame підтримує широкий спектр платформ, як ви могли б знайти в середовищі BYOD.

Airtame 2 також оптимізований для роботи з мережами корпоративного рівня, налаштованими на високу безпеку і продуктивність, такими як Eduroam. І на відміну від Apple TV, Airtame пропонує Airtame Cloud, безкоштовний хмарний інструмент для віддаленого моніторингу та керування декількома пристроями.

З Airtame Cloud ви можете змінювати налаштування пристроїв в пакетному режимі, а також оновлювати і перезавантажувати відразу кілька пристроїв.

Для доповідачів, яким потрібен додатковий рівень конфіденційності, таких як вчителі, Airtame також має функцію під назвою Single Window Sharing. З нею доповідачі можуть вирішити, яке вікно транслювати, а яке приховати.

Підсумки

Airtame і Apple TV - дві різні технології для різних цілей.

Якщо ви хочете зручно транслювати фільми та інші розважальні матеріали і у вас є продукти Apple, безпечний вибір - Apple TV. Якщо ви шукаєте альтернативу Apple TV для професійної роботи, Airtame - це бездротове рішення, розроблене для ваших класних кімнат і офісів. Він володіє професійними функціями, такими як хмарне віддалене керування пристроями, проста інтеграція з безпечними корпоративними мережами і домашній екран, який можна назвати цифровим табло, і це лише деякі з них.

Більше статей порівняння Airtame 2:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00