Screenshot showing the Airtame Ethernet Adapter
Адаптер Ethernet

Ми любимо все бездротове, але навіть ми знаємо, що кабельне з'єднання від Airtame до маршрутизатора забезпечує більшу стабільність вашої мережі.

899 грн

Замовити

Навіщо використовувати адаптер Ethernet?

З'єднання Ethernet забезпечує найбільш оптимальний режим роботи.

Додаткова стабільність

Сигнали WiFi іноді втрачають дані через зовнішні блокуючі пристрої і перешкоди. Для декого це велика проблема, для інших - ні. З'єднання Ethernet усуває цей ризик, в будь-якому випадку.

Розширені можливості налаштування

Для організацій з декількома мережами необхідний адаптер Ethernet. Airtame може обробляти одне провідне з'єднання і одне з'єднання WiFi. Наприклад, якщо у вас є дротова внутрішня мережа плюс бездротова гостьова мережа, користувачі з обох мереж можуть виконувати потокову передачу на один пристрій без необхідності перемикання мереж.

Більш висока швидкість передачі

Бездротова передача даних займає більше часу, ніж за допомогою кабелів. Оскільки дані іноді губляться, втрачені частини даних необхідно відправити вдруге, що займає ще більше часу. Щоб мінімізувати затримку, спробуйте Ethernet.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00