wePresent vs Airtame 2
7 хвилин читання
wePresent vs Airtame 2

wePresent vs Airtame 2 - який пристрій бездротового потокового відео вам підходить? Продовжуйте читати, щоб бути в курсі.

З такою кількістю пристроїв, які пропонують бездротове спільне використання екрану для підприємств, ми порівняли два з них для вас. У цій статті докладно розглядаються wePresent і Airtame 2, щоб спростити пошук пристрою, який найкраще підійде для ваших потреб.

Airtame 2 і wePresent - це зручні альтернативи HDMI-кабелю. Кожен з них сумісний з різними пристроями і операційними системами. Airtame 2 і wePresent включають в себе функції, які роблять їх доступними і корисними для шкіл і бізнесу.

Основні моменти

Незважаючи на те, що пристрої пропонують суміжні функції, важливо відзначити відмінності між Airtame 2 і wePresent, перш ніж приймати рішення, яке найкраще підходить для ваших конкретних потреб.

  • Вартість wePresent коливається від 499 до 999 доларів, а Airtame 2 - 399 $/€ (без ПДВ).
  • Обидва пристрої пропонують функції, які підходять для презентації контенту разом з іншими користувачами. wePresent дозволяє транслювати до 4-х користувачів на телевізор, а Airtame 2 дозволяє транслювати з одного комп'ютера на кілька екранів телевізора.
  • Airtame 2 - це невеликий пристрій, розміщений поблизу телевізора або проектора з перевагами гнучкого монтажу. wePresent - це пристрій більшого розміру з настінним кріпленням, який вимагає свердління в стіні.
  • Всі моделі wePresent можуть дзеркально дублювати екрани Windows, Mac і Chromebook, а деякі моделі більш високого класу можуть обмінюватися контентом і аудіо з iOS і Android. Airtame 2 може виконувати дублювання екрану з Windows, Mac, Linux і Chromebook і пропонує дублювання екрану AirPlay для iOS, а також обмін зображеннями з Android.
  • Як з wePresent, так і з Airtame 2 ви можете створити власний фоновий контент. Airtame 2 також має додаткові, більш складні варіанти цифрових табло, що керуються з різних додатків.

Ціновий діапазон

wePresent пропонує кілька варіантів, починаючи від базової моделі для презентацій та закінчуючи моделями, що підтримують інтерактивні дошки. Ціни на ці варіанти починаються від 499 доларів і можуть доходити до 999 доларів. З кожним підвищенням ціни включаються додаткові функції для розширення можливостей пристрою (наприклад, інтерактивна дошка та ємність Power Over Ethernet (PoE) в моделі WiPG-2100).

Airtame 2 коштує 399 $ / € (без ПДВ), що трохи менше, ніж ціна найдешевшого варіанту wePresent. Це робить його більш доступним варіантом для багатьох шкіл і підприємств. Одноразова вартість включає в себе нові функції та оновлення, а також хмарну платформу керування пристроями Airtame. Насправді все зводиться до того, які додаткові функції ви шукаєте, коли вирішуєте, який пристрій найкраще відповідає вашим потребам.

Порівняння контенту wePresent та Airtame 2

Ви можете використовувати як wePresent, так і Airtame 2 для порівняння контенту, коли вам потрібно спільно використовувати і взаємодіяти на декількох пристроях під час зустрічі.

wePresent дозволяє додати до 64 користувачів в чергу, тобто може бути 64 співавтора. Призначений модератор обирає, який пристрій в черзі буде відображатися на екрані. Він також дозволяє одночасно використовувати до 4-х користувачів і використовувати один і той же екран, одночасно використовуючи різні пристрої (ноутбуки, смартфони, планшети).

Ця функція працює найкраще, якщо у вас дуже великий екран, на якому можна зручно розмістити стільки контенту.

Screenshot of WePresent's possibility to stream from 4 devices to one screen

У Airtame 2 кількість учасників не обмежена, тому що будь-хто, підключений до мережі, може транслювати на телевізор. Хоча в Airtame 2 немає модератора, перемикатися між різними доповідачами просто. Доповідач натискає «Стоп», щоб завершити потік, а наступний доповідач потім натискає «Старт», щоб почати новий потік. Як бонус ви також можете відобразити один екран комп'ютера на декількох телевізорах, що зручно, якщо ви перебуваєте в залі для глядачів з декількома дисплеями.

Як доповідач, ви можете приховати деякі речі під час презентації. Airtame 2 має зручну функцію «Single Window Sharing», яка дозволяє доповідачам вирішувати, яке вікно транслювати, а яке залишити приватним.

Screenshot displaying the Single Window Sharing function in 2 different windows

Розмір пристрою і джерело живлення

wePresent - це пристрій більшого розміру з настінним кріпленням, а це значить, що для його встановлення вам знадобиться дриль. Також потрібне зовнішнє джерело живлення. Базова модель wiPG -1000 забезпечує живлення тільки через адаптер змінного струму. Якщо вам потрібен варіант живлення через Power over Ethernet, вам потрібно перейти на wiPG-2000. Як правило, wePresent розроблений як стаціонарне рішення.

Airtame 2 має елегантний тонкий дизайн, який може бути встановлений за телевізором з плоским екраном або встановлений поряд з ним для оптимального підключення. Крім того, візуалізація Airtame 2 дозволить вам побачити світлодіодний індикатор, який слугує маячком. Для налаштування підключіть його до екрану телевізора або до порту HDMI проектора.

Для живлення Airtame 2 необхідно використовувати блок живлення змінного струму з комплекту і кабель. Крім того, якщо у вас немає доступу до розетки змінного струму, незабаром ви зможете включити і підключити Airtame 2 до мережі за допомогою адаптера Airtame PoE (надійде в продаж на початку 2019 року).

Можливості дублювання

wePresent виконує дублювання екрану в форматі Full HD зі швидкістю 30 кадрів в секунду, а Airtame 2 - в форматі Full HD зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

wePresent підтримує Mac, Windows, iOS, Android і Chrome. На моделях більш високого класу wePresent, ви можете виконувати транслювання за допомогою програмного забезпечення MirrorOp, включаючи дублювання екрану з iOS через Airplay і з пристроїв Galaxy.

Airtame 2 пропонує підключення і дублювання екранів Mac, Windows, Linux, Chromebook і підтримує AirPlay iOS. Ви також можете презентувати документи і зображення, які знаходяться на вашому телефоні або в хмарних сервісах, з мобільного додатка Airtame 2 для Android і iOS. Відеодублювання екрану Android знаходиться в стадії розробки.

Screenshot of WePresent Mobile mirroring on one tv screen and Airtame Mobile presentation on another screen

Керування кількома пристроями

Якщо вам необхідно керувати декількома пристроями wePresent, ви можете використовувати їх Collaborative Management Suite (CMGS) для підприємств, які були випущені навесні 2017 року. Використовуючи CMGS, ви можете керувати та налаштовувати пристрої wePresent через свою мережу. Ви також можете створювати користувачів з різними рівнями дозволів.

WePresent alternative Collaborative Management Suite displays on a laptop's screen

wePresent може відображати індивідуальний логотип на стартовому екрані. З моделлю найвищого рівня ви також можете повністю налаштувати свій стартовий екран під брендом своєї компанії або школи.

З Airtame Homescreen ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це дає Airtame Homescreen практичне використання. Це рішення для цифрових табло, яке корисне для найрізноманітніших потреб.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Image of two screens, one displaying WePresent Default background and the other Airtame Dynamic dashboard

Користувацькі фони

wePresent може відображати індивідуальний логотип на стартовому екрані. З моделлю найвищого рівня ви також можете повністю налаштувати свій стартовий екран під брендом своєї компанії або школи.

Ви також можете відобразити власний логотип або зображення на головному екрані Airtame. Крім того, ви також можете використовувати Airtame в якості цифрового табло для відображення веб-сайту або панелі інструментів KPI без додаткового обладнання. На головному екрані також можна перемикатися між чотирма вкладками: Guide, Guide left, Minimal, and None. За допомогою Guide та Guide left можна налаштувати текст, його колір і прозорість накладання.

(Порада: Google Slides також добре поєднується з Airtame, оскільки його можна використовувати для цифрових табло.)

Підсумок

wePresent найкраще підходить для презентацій, що вимагають від вас модерувати доповідачів. Чим більше функцій ви хочете, тим більше ви платите. Якщо вам потрібен пристрій, що підтримує введення за допомогою сенсорного натиску, з інтерактивними дошками або якщо для вашої роботи важливо дублювання екрану мобільних пристроїв Android, цей пристрій може відповідати вашим потребам.

Airtame 2 - це масштабування, завдяки одноразовій вартості і гнучкості. Якщо ви шукаєте недорогий варіант, що пропонує просту потокову передачу, можливості подання і керування декількома пристроями з хмари, Airtame 2 - це те, що вам потрібно.

Перевірте наші інші статті порівняння:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00