AirParrot vs Airtame 2
6 хвилин читання
AirParrot vs Airtame 2

У чому різниця між Airparrot і Airtame 2? Щоб допомогти вам зробити правильний вибір для ваших потреб, ми хочемо надати справедливе порівняння між ними.

Потокові пристрої і утиліти, доступні на ринку сьогодні, включають в себе все, від недорогого програмного забезпечення до надзвичайно дорогих систем, завантажених функціями. У цій статті порівнюється програмне забезпечення AirParrot 2 від Squirrels і Airtame 2.

AirParrot і Airtame 2 - це дуже різні продукти. AirParrot 2 від Squirrels - це програмне забезпечення, яке працює разом зі сторонніми пристроями, такими як Chromecast або Apple TV. Airtame 2 - це комбінація програмного і апаратного забезпечення, яка працює сама по собі і не вимагає ніяких сторонніх пристроїв.

Основні моменти

  • Якщо у вас вже є обладнання для потокової передачі, таке як Chromecast або Apple TV, і ви шукаєте недороге програмне забезпечення для підключення інших несумісних пристроїв до існуючого обладнання, то AirParrot 2 від Squirrels - це те, що вам слід розглянути.
  • Якщо ви шукаєте автономний бездротовий потоковий пристрій для шкіл або бізнесу, яке не вимагає додаткового стороннього потокового обладнання, тоді Airtame 2 для вас.

AirParrot як швидка утиліта-додаток, Airtame 2 як повноцінне рішення

Найбільша різниця між AirParrot 2 і Airtame 2 полягає в тому, що AirParrot - це частина програмного забезпечення, для підключення якої потрібно інше потокове обладнання.

Airtame 2 являє собою комбінацію апаратного і програмного забезпечення. Це потокове рішення, яке підключає різні пристрої, такі як телевізори, ноутбуки та телефони, і не вимагає додаткового обладнання або програмного забезпечення. Ця різниця також відбивається на ціні продукції.

Два абсолютно різні продукти в двох різних цінових категоріях

AirParrot 2 коштує $ 12,99 за ліцензію на один пристрій, з якого ви можете передавати контент. Airtame 2 коштує 399 $/€ (без ПДВ) за один Airtame 2. Проблема в тому, що ви не можете безпосередньо порівнювати AirParrot 2 і Airtame 2 з двох причин.

По-перше, з Airtame 2 ви відразу отримуєте функціональність потокової передачі і вам не потрібні ніякі інші потокові пристрої.

По-друге, Airtame 2 - одноразова плата, і після підключення до мережі Wi-Fi будь-який бажаючий (студенти, співробітники, гості) можуть підключитися за допомогою безкоштовного додатку. З AirParrot витрати можуть збільшуватися, якщо ви хочете, щоб кілька людей могли передавати контент з різних пристроїв.

Програмна утиліта чи рішення для спільної роботи

Airtame 2 - це продукт, оптимізований для роботи в школах і офісах. Він сумісний з мережами WPA Personal і WPA2 Enterprise з функціями підтвердження імені користувача і пароля, які часто використовуються в професійному середовищі. Коли Airtame 2 неактивно транслюється, у нього є безліч можливостей для цифрових вивісок.

З Airtame Homescreen ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це дає Airtame Homescreen практичне використання. Це рішення для цифрових табло, яке корисне для найрізноманітніших потреб.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

AirParrot 2 - це програмна утиліта, яка виявляє доступні потокові приймачі в мережі, що означає, що ви можете порівнювати її функціональність з Airtame 2 тільки при використанні комбінації AirParrot 2 і деяких інших потокових пристроїв, таких як Apple TV або Chromecast.

Навіщо використовувати AirParrot 2, якщо він працює тільки з іншими потоковими пристроями?

Є кілька сценаріїв, в яких AirParrot 2 може бути відмінним вибором.

AirParrot 2 та Apple TV

Apple оголосила про випуск свого власного протоколу для бездротової потокової передачі AirPlay в кінці 2010 року, а AirPlay 2 - 5 червня 2017 року. Технологія Apple AirPlay дозволяє користувачам пристроїв Apple передавати по бездротовій мережі аудіо і відео на Apple TV.

Проблема в тому, що AirPlay не сумісний зі старим обладнанням Apple або Windows. З цієї причини, якщо у вас більш старий комп'ютер Apple або комп'ютер з Windows, і вам потрібно швидке і недороге рішення, яке дозволить вам використовувати наявне у вас комп'ютерне обладнання з Apple TV, AirParrot 2 за 12,99 доларів - відмінне рішення для цього.

AirParrot 2 та Chromecast

Коли Chromecast лише вийшов на ринок, ви могли використовувати його тільки для потокової передачі певної вкладки з браузера Chrome. Останні версії Google Chrome дозволяють відображати будь-яку вкладку браузера або весь робочий стіл. Однак, якщо з якої-небудь причини ви не можете встановити останню версію Google Chrome на свій ПК з Windows або на комп'ютер Apple, ви можете використовувати AirParrot 2 для дзеркального відображення всього робочого столу в Chromecast.

AirParrot чи Airtame 2 для використання на декількох екранах

Як AirParrot, так і Airtame 2 можуть відправляти контент на декілька носіїв. Основна відмінність полягає в тому, що Airtame 2 - це повноцінне рішення, яке поставляється з програмним і апаратним забезпеченням (вам все одно знадобиться окремий Airtame 2 на кожному екрані телевізора, на який ви хочете відобразити екран), а з AirParrot вам знадобиться сторонній приймач, такий як Google Chromecast на кожному пристрої, де ви хочете створювати дзеркала контент, наприклад, телевізорі.

Це означає, що з Airtame 2 ви можете бути впевнені, що у вас не виникне проблем з мережами або настройками екрану, тому що Airtame 2 бере контент з екрану вашого комп'ютера і відображає його на інший мультимедійний пристрій.

З AirParrot вам потрібен окремий приймач для кожного екрану, на який ви хочете відобразити вміст. Наприклад, якщо ви хочете відобразити екран на Apple TV і Chromecast одночасно, ви маєте змогу це зробити, але, як показують відгуки користувачів з Chrome Web Store, ви можете зіткнутися з проблемами сумісності між AirParrot 2 і одним з використовуваних мультимедійних пристроїв.

Screenshot showing the AirParrot streaming to multiple receivers using the Chromecast and Apple TV

Це означає, що при використанні AirParrot 2 ви можете отримати зображення з відмінною якістю і звуком на одному пристрої і зображення з не дуже гарною якістю і відсутністю звуку на іншому пристрої. Це може бути непоганим рішенням, якщо ваша мета полягає в тому, щоб домогтися роботи лише з пристроями, які у вас вдома або в команді на роботі вже наявні.

Однак, якщо ви шукаєте стабільне і передбачуване рішення в серйозному бізнес-середовищі, де ви хочете справити враження на своїх гостей, або ви проводите презентації для своїх ділових партнерів, Airtame 2 є набагато кращим варіантом.

Крім того, Airtame 2 має інтелектуальну функцію під назвою «Single Window Sharing». Вона дозволяє доповідачам вирішувати, яке вікно передавати, а яке залишити приватним.

Screenshot showing the Airtame 2 streaming to multiple TVs at once

Підсумок

AirParrot 2 від Squirrels і Airtame 2 - це зовсім різні продукти, які слугують різним цілям.

AirParrot 2 - це недороге програмне забезпечення, яке дозволяє підключати несумісні з іншими девайсами пристрої, наприклад старий ноутбук Apple і Apple TV. AirParrot працює тільки з іншими потоковими пристроями. Щоб забезпечити працездатність, вам потрібен Apple TV, Chromecast або інший пристрій чи програмне забезпечення. Ви не можете використовувати його для дублювання контенту екрану. При використанні AirParrot необхідно враховувати обмеження пристроїв, до яких він підключений, Apple TV або Chromecast.

Airtame 2 - це самостійний продукт з великою кількістю функцій, які ви можете використовувати самостійно. Вам не потрібні ніякі інші потокові пристрої. Якщо ви хочете підключити старий ноутбук вдома до Apple TV, використовуйте AirParrot. Якщо ви шукаєте перевірене рішення для бізнесу або школи, використовуйте Airtame 2.

Переглянути більше статей порівняння:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00