Airserver vs Airtame 2
7 хвилин читання
Airserver vs Airtame 2

Як Airtame 2 відрізняється від нещодавно випущеного Airserver? Читайте далі що б дізнатися...

Свого часу дзеркальне дублювання екрану було просто функцією, для якої ніхто не знайшов особливого застосування. Були проблеми з затримкою, мерехтінням і втратою зв'язку.

Але не більше. Завдяки вдосконаленим апаратним і технологічним досягненням дзеркальне відображення екрану є дуже популярною функцією в освітніх установах, комерційних організаціях і навіть в іграх.

Очевидним побічним ефектом збільшення попиту на дзеркальне відображення екрану є збільшення числа рішень, які це дозволяють. Тут ми розглянемо апаратне рішення від Airserver і подивимося, як його можна порівняти з Airtame 2.

В кінці цього порівняння ви напевне будете мати чітке уявлення про те, який варіант краще підходить для ваших вимог.

Основні моменти

  • До недавнього часу Airserver був програмним рішенням, але тепер виробник випустив на ринок продукт, що підтримує потокову передачу 4K UHD.
  • Airserver поставляється з власною гостьовою мережею, тому немає необхідності використовувати кабеля. Він також підтримує більше 8 одночасних підключень в форматі 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду.
  • Airserver - це універсальне рішення, яке може одночасно приймати Airplay, Google Cast і Miracast.
  • Airtame 2, з іншого боку, пропонує функції, які є більш привабливими з точки зору бізнесу, такі як інструмент керування з хмари і цифрові табло.
  • Airtame 2 має компактний, гладкий дизайн і не залежить від платформи.

Airtame та Airserver: пристрої та програмне забезпечення

Airserver існує вже досить давно, і вони добре відомі своїми програмними рішеннями для дзеркального відображення екрану. У травні 2018 року фірма випустила своє власне апаратне рішення, яке об'єднує все, що вони створили досі. Він пропонує безліч функцій, які включають в себе можливість потокової передачі контенту 4K UHD і має неймовірну ціну.

Airtame 2 є популярним вибором серед навчальних закладів і ділових організацій. На відміну від Airserver, для якого потрібна ліцензія на кожен комп'ютер, з якого ви хочете виконати дублювання екрану, Airtame 2 - це просте рішення «включай і працюй», яке можна підключити до будь-якого екрану для запуску потоку.

Якщо для декількох екранів потрібне дзеркальне відображення, вам буде потрібно кілька пристроїв Airtame. Це незалежне від платформи рішення, що означає, що його можна використовувати на будь-яких пристроях, включаючи Android, iOS, Mac, Chromebook, Windows і Linux, і саме тому воно стало таким популярним.

Підключення

Airtame 2 використовує порт HDMI на вашому екрані для реалізації дзеркального відображення екрану. Після підключення пристрою і переходу до потрібного каналу HDMI вам буде запропоновано завантажити програмне забезпечення Airtame з веб-сайту.

Після цього вам потрібно буде підключитися до загальної мережі WiFi і вибрати ваш пристрій Airtame 2 у додатку. Там ви можете назвати його для легкої ідентифікації і вибрати мережу, яку ви хотіли б використовувати. Спочатку ваш комп'ютер підключиться до мережі Airtame 2 для відправки інформації про конфігурацію.

An Airtame 2 device connected to a TV showing the Homescreen

Airserver вимагає ліцензії на кожен пристрій, на якому ви плануєте створювати дзеркала. Наприклад, якщо ви хочете дублювати екран свого iPad на Mac, Mac повинен мати ліцензію Airserver. Те ж саме відноситься і до будь-якого пристрою, на який ви будете передавати потік. Після завантаження програми Airserver вам необхідно активувати ліцензію. Після цього ви можете використовувати його для отримання потоку з Airplay, Google Cast, а також Miracast (не підтримується в Mac, тільки для ПК).

Проблема такого підходу полягає в тому, що його важко масштабувати до великих установ, які використовують кілька платформ. Візьміть, наприклад, школу із 100 класами, в кожному з яких є свій проектор.

Для використання Airserver вчитель повинен мати ліцензію на свій ПК або Mac. У такому сценарії необхідно буде купити декілька ліцензій, і підхід буде відрізнятися для кожної платформи. З Airtame 2 вони можуть просто дати пристрій вчителю, який хоче виконати дзеркальне відображення екрану, і вони готові до роботи.

Крім того, ви можете використовувати Airserver Connect 4K UHD, який діє як приймач дзеркального відображення «все в одному». Він підтримує Google Cast, Miracast і Airplay і має власну гостьову мережу. Стримуючим фактором тут є ціна, і вона більше підійде геймерам і великим організаціям.

Airserver володіє деякими унікальними функціональними можливостями для презентацій, в тому числі функцією розподілу екрану, що дозволяє одночасно використовувати кілька входів і користувачів для спільного використання екрану. В умовах бізнесу може бути зручно перемикатися між доповідачами, і Airtame 2 дає вам цю перевагу.

Якщо ви хочете, щоб деякі вікна були прихованими і закритими під час презентації, в Airtame 2 є функція Single Window Sharing, яка дозволить вам обирати, яке конкретне вікно передавати, а яке приховати.

Screenshot showing the Airtame 2 Single Window Sharing option

Ще однією великою перевагою Airtame 2 є можливість забезпечити потокову передачу через під’єднання з допомогою PIN-коду, коли на екрані вашого пристрою, до якого ви хочете підключитися, можна побачити унікальний пін-код. Це буде гарантувати, що ви використовуєте потокову передачу на правильний пристрій кожен раз, і не дозволить кому-небудь ще захопити ваше з'єднання.

A laptop screen showing the Airtame 2 PIN Code Connect option

Адміністрування

Це одна з областей, в якій Airtame 2 відрізняється своїм хмарним інструментом керування. Це дозволяє вам дистанційно налаштовувати кілька пристроїв без необхідності робити це на кожному пристрої окремо. Ви можете увійти в свій обліковий запис на airtame.cloud, яка покаже вам список всіх підключених пристроїв.

Airtame Cloud надає вам важливі відомості про пристрій, такі як його IP-адресу, якість сигналу, мережу, в якій він працює, використання в поточний момент для цифрових табло або для потокової передачі. Ці деталі мають величезне значення для ІТ-адміністратора, і вони можуть багато чого контролювати прямо зі свого робочого столу.

Візьміть сценарій стартапу з офісами в двох містах: Копенгагені і Нью-Йорку. ІТ-адміністратор, який працює в Нью-Йорку, може керувати пристроями прямо зі свого офісу, поки пристрої знаходяться в мережі.

Screenshot showing the Airtame 2 Cloud management options

Airserver не поставляється з хмарним інструментом керування, і кожен пристрій має бути перевіреним індивідуально в разі виникнення проблем.

Кастомізація

Airserver - це комплексне рішення для віддзеркалення. Він точно відображає те, що є присутнім на дисплей на вашому смартфоні або iPad. Він не має налаштувань, оскільки він відображає тільки те, що є присутнім на пристрої. Якщо у вас є певне фонове зображення або табло на вашому пристрої, ви можете відобразити це на екрані.

Налаштування не є проблемою для Airtame 2. Airtame має інноваційну концепцію, відому як Homescreen, яка дозволяє вам використовувати дисплей, коли він не використовується для дзеркального відображення екрану.

Його легко налаштувати безпосередньо з Airtame Cloud, а також на вибір пропонується кілька варіантів інтегрованих додатків і рішень для цифрових табло. Якщо вам потрібні інструменти для спільної роботи, якісні зображення або ряд інших опцій, Airtame може вам допомогти.

Moving image showing the Airtame 2 Homescreen

Підтримка

Служба підтримки Airtame оперативна, і ви можете зв'язатися з ними кількома способами: поштою, телефонов або через чат на офіційному сайті.

Airserver має сторінку підтримки з безліччю питань, які намагаються відповісти на запити клієнтів. Якщо питання клієнта відсутнє на сторінці підтримки, наступним кроком буде надсилання електронного листа з кодом активації, щоб вони могли ідентифікувати ліцензію у своїй системі. Звідти представник клієнта вирішить проблему, з якою стикається клієнт.

Ціна

Airserver Connect 4K UHD продається за ціною 399 $/€ (без ПДВ) - так само, як Airtame 2. Airserver також пропонує програмні рішення по ціні 20 дол. для споживачів і 12 дол. для освітніх установ. Але, як вказувалося раніше, для кожної платформи і кожної системи необхідно купити додаткові ліцензії, що призведе до швидкого підвищення ціни при розгортанні у великих організаціях.

Підсумок

Є багато відмінностей між Airserver і Airtame 2, при тому, що вони, очевидно, обслуговують різні аудиторії. Airserver, безсумнівно, може дублювати екран.

Нове апаратне забезпечення Airserver може завоювати популярність серед хардкорних геймерів. LAN-вечірки, безумовно, будуть цікавими з Airserver Connect 4K UHD, який може транслювати 4K UHD, а також більше 8 одночасних підключень в 1080p.

Airtame 2, з іншого боку, є відмінним рішенням для освітніх установ і підприємств. Він поставляється з дуже зручним хмарним інструментом керування, який дозволяє віддалено налаштовувати і контролювати кожен пристрій.

Перегляньте інші статті порівняння:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00