Airtame 1 vs Airtame 2
9 хвилин читання
Airtame 1 vs Airtame 2

Давайте подивимося, як наш новий Airtame 2 поліпшив наш оригінальний пристрій першого покоління.

Ми цінували пристрій Airtame - або, як ми його зараз називаємо, «Airtame 1» - з моменту його випуску в 2015 році, і ми будемо продовжувати робити це ще довгий час у майбутньому.

Тим не менш, ми продовжуємо рухатися вперед. На додаток до регулярних релізів оновлень програмного і мікропрограмного забезпечення та розширення можливостей Airtame Cloud, була неминучою необхідність запуску нового апаратного продукту, що відповідає потребам наших клієнтів і амбіціям компанії.

І цей день нарешті настав!

Ми хочемо, щоб наші клієнти знали, що ми підтримуємо Airtame 1 першого покоління і будемо продовжувати пропонувати підтримку та оновлення в майбутньому. Airtame 2 - це результат того, що ми дізналися з першим пристроєм, і ми прагнемо розвиватися і рости як постачальник бездротових рішень.

Airtame 2 є чудовим результатом. Він втілює нашу постійну прихильність до використання цифрових табло більш ефективно. Основні принципи його роботи багато в чому збігаються із попередньою версією. Проте оновлене апаратне забезпечення - це те, що, по суті, виводить досвід бездротового зв'язку на новий рівень з Airtame 2.

Отже, як же порівнюються наші два продукти? По-перше, давайте розглянемо ключові моменти, пов’язані із новим пристроєм.

Основні моменти Airtame 2:

 • Модернізовані фізичні налаштування, включаючи рішення для настінного монтажу, що розроблено для кращого під’єднання до мережі та естетичного вигляду.
 • У 4 рази більше ОЗП (оперативної пам'яті), порівняно з попереднім поколінням, для більш швидкого завантаження і більш широкої підтримки веб-контенту. Airtame 2 має 4 x 512 МБ (64-бітна шина даних) в порівнянні з Airtame 1, в якого 2 x 256 МБ (32-бітна шина даних).
 • eMMC (embedded multimedia card - вбудована мультимедійна карта) прийшла на зміну SD-картці, що забезпечує більш швидке оновлення прошивки і більш тривалий термін роботи обладнання.
 • Новий процесор і SoC (system on a chip - система на чіпі) - це мозок Airtame.
 • Сучасний чіп обробки WiFi з’єднань.
 • Кращий бездротовий зв'язок - тепер 20 метрів (60 футів), а не 10 (30 футів).
 • Більша потужність - завдяки надійному джерелу живлення змінного струму або адаптеру PoE.
 • Покращений світлодіод (LED) - більше немає випадкового миготіння.
 • Покращені аксесуари - для кращого підключення.
 • Слот для кенсінгтонського замку - для підвищення фізичної безпеки.
 • MAC-адреса надрукована на пристрої - для більш швидкого встановлення і обслуговування.

Підводячи підсумок, Airtame 2 є швидшим, міцнішим і надійнішим, ніж наш пристрій першого покоління.

Не вдаючись в технічні аспекти, давайте розберемося, як ці зміни покращують якість бездротового зв'язку.

Перегляньте відео нижче, щоб ознайомитися з коротким керівництвом по встановленню Airtame 2:

Конструкція та дизайн

Перший Airtame працював майже як автомобільний ключ в тому сенсі, що він під’єднувався прямо до порту HDMI екрану. Він також міг живитися через USB-порт, що було зручним, оскільки зберігало пристрій прихованим за дисплеєм.

Однак з Airtame 1 люди іноді стикалися з тим, що сам екран блокував сигнал WiFi, а USB-порт іноді не давав достатньо енергії. Грунтуючись на відповідних відгуках, отриманих від ІТ-адміністраторів по всьому світу, ми зараз придумали продукт, встановлення якого розраховане на оптимальну продуктивність.

Нам потрібен пристрій, який буде більший і потужніший, щоб вирішити ці проблеми. Ось чому ми розробили Airtame 2. Він здатний обробляти інформацію швидше і забезпечує більш надійний сеанс потокової передачі для всіх типів клієнтів зі стабільним мережевим підключенням.

На нього ще й приємно дивитися, але при цьому і він не привертає зайву увагу. Це означає, що люди можуть розмістити його на стіні поруч зі своїм екраном, що дає додаткову перевагу - збільшення потужності сигналу WiFi (більш стабільне з'єднання з меншими затримками). Airtame 2 круглий і привабливий на вигляд. Чудову якість обладнання відразу помітно.

Screenshot showing an Airtame 1 device and an Airtame 2 device

Пам’ять та сховище

Щоб спілкуватися, нам потрібно десь зберігати інформацію і засоби її обробки. Те ж саме стосується технічного пристрою, такого як комп'ютер. А Airtame - це крихітний комп'ютер.

З Airtame 2 ми збільшили обсяг оперативної пам'яті (ОЗП) в чотири рази. Пам'ять відноситься до місця, куди Airtame завантажує свої дані під час обробки (часто для короткострокового зберігання). Сховище, з іншого боку, може служити як для зберігання на більш тривалий, так і більш короткий термін. У випадку з Airtame ми змінили SD-карту на eMMC (вбудовану мультимедійну карту), яка виконує функції сховища.

Як ми дізналися, проблема полягає не тільки в здатності зберігати багато нової інформації. А також і в тому, як швидко ми можемо отримати до неї доступ і відтворити. Пам'ять і сховище підтримують одні й ті ж завдання, тому ми використали їх обидва для Airtame 2.

Для людей, що використовують новий продукт, якість відтворення потокового відео з додатків є більш плавною, оскільки звук синхронізується ідеально. Це пов'язано з тим, що нові частини Airtame краще справляються з ним і попередньо завантажують контент перед його відтворенням.

Фізичне встановлення і мережева інтеграція

Основною відмінністю є те, що Airtame 2 розроблений із більш просунутими налаштуваннями. Він більш ніж потужний, ніж його попередник, і тому його необхідно підключити до блоку живлення, який входить в комплект поставки. Спеціально створений Airtame 2 Aircord виконує подвійну функцію: живлення пристрою і підключення його до порту HDMI дисплею.

Screenshot showing an Airtame 2 Aircord

Через підвищення вимог до живлення Airtame 2, він не може під'єднатись через USB-порт дисплея з цією метою.

Проте, найближчим часом ми випустимо власний адаптер PoE Airtame, який буде продаватися окремо. Ми анонсуємо наш власний оригінальний адаптер живлення PoE, який може забезпечувати живлення Airtame 2 і дротове з'єднання з мережею від єдиного кабелю і нашого адаптера. Це буде відмінним рішенням для людей, які хочуть мати дротове з'єднання Ethernet без необхідності використання додаткової розетки.

Screenshot showing an Airtame 2 adapter

Є два основні варіанти встановлення. Airtame 2 може монтуватися на стіні поруч з екраном або за ним за допомогою магнітного настінного кріплення. Який би варіант не був кращим для вас, Aircord надає достатньо можливостей для підключення пристрою до порту HDMI і до джерела живлення.

Просто пам'ятайте, що слід знімати червоні наклейки, поки ви не визначитеся з ідеальним місцем. Якщо ви оберете другий тип встановлення за площиною екрану, то наклейки не потрібно видаляти взагалі, оскільки магнітна сила буде тримати все на своєму місці без клейкої стрічки.

Screenshot showing an Airtame 1 device connected behind a TV, and an Airtame 2 device connected behind a TV screen

MAC-адреса - це унікальний ідентифікатор, який необхідно знати мережевим адміністраторам, щоб вони могли дозволити пристроям Airtame обмінюватися даними з іншими девайсами (наприклад, вашим ноутбуком або мобільним пристроєм). Тепер це стало набагато простіше, оскільки ми надрукували MAC-адреси Airtame 2 для двох його інтерфейсів WiFi як на самому пристрої, так і на коробці. MAC-адресу (додаткового) адаптера Ethernet надруковано на самому аксесуарі.

Вхід для Kensington Lock дозволяє захистити пристрій способом, який раніше був неможливий. Це особливо зручний варіант для приміщень, таких як кімнати відпочинку, зали очікування, класні кімнати, виробничі цехи і т. д.

Screenshot showing an Airtame 2 devices secured with a Kensington Lock

WiFi і дальність бездротового зв’язку

Airtame 2 має сучасний чіп Wi-Fi з підтримкою одночасної роботи в двох діапазонах (RSDB) від Cypress. Новий WiFi чіп на Airtame 2 також має велику пропускну здатність, що означає більш швидке з'єднання. Оскільки швидкість передачі у 5 разів більша, то й оновлення завантажуються швидше і легше.

Ми хочемо, щоб наш пристрій міг виступати в якості точки доступу (AP), коли він підключений до мережі компанії в якості клієнта. Це дозволяє гостям здійснювати потокову передачу на Airtame без необхідності прямого підключення до внутрішнього WiFi компанії - ця функція називається переадресацією WiFi.

Airtame 2 може використовуватися в якості точки доступу при переадресації інтернету з іншого мережевого підключення. Це може забезпечити швидку потокову передачу, оскільки підключення безпосередньо до найсучаснішого чіпу Airtame забезпечить надійний зв'язок. Можливість мати 2 одночасних з'єднання, робить Airtame 2 дуже гнучким в будь-якій мережі.

Загалом, з Airtame 2 ви отримуєте більш міцне і стабільне з'єднання WiFi. Це, звичайно, залежить від продуктивності вашої поточної мережі, але, взагалі кажучи, Airtame 2 може добре працювати в більш складних умовах.

Screenshot showing the Airtame 1 WiFi Range vs the Airtame 2 WiFi Range

Швидкість

Процесор Airtame 2 або SoC (система на чіпі) має кращий GPU (графічний процесор) з в 4 рази більшою графічною обчислювальною потужністю. Це робить потокову передачу набагато швидшою, більш стабільною і оптимізованої для графіки.

Для тих, хто хоче відображати більш універсальний контент в якості фону на своїх екранах, оснащених Airtame, ця зміна дозволяє використовувати великі і більш досконалі інформаційні слайди і веб-сайти. Крім того, швидкість потокового відео збільшена до 60 кадрів в секунду, в той час як раніше межа була 30 кадрів в секунду.

Ці зміни означають меншу затримку, а також кращу підтримку AirPlay (оскільки AirPlay важчий за потужністю в мережі, ніж «звичайна» мобільна потокова передача). Ще одне цікаве оновлення полягає в тому, що в подальшому Airtame 2 зможе обробляти плавне відео, що відтворюється безпосередньо в браузері, в якості фону дисплеїв, оснащених Airtame. Ця функція буде випущена в майбутньому оновленні програмного забезпечення.

Airtame 2 в два рази швидший, і в поєднанні з вищезазначеними поліпшеннями в пам'яті і зберіганні це відмінне рішення. Якщо раніше ми давали людям знати, що відео-потенціал Airtame 1 був обмежений, то тепер ми можемо дати зрозуміти викладачам і доповідачам, що вони можуть передавати контент, такий як повнометражні документальні фільми, в свій клас.

Оновлення прошивки для Airtame 2 займає всього 2 хвилини, в той час як Airtame 1 часто займає 10 і більше хвилин. Airtame 2 також може відображати нові вбудовані додатки, які доступні через головний екран Airtame Cloud: в той час як обмежена пам'ять об'ємом 150 Мбайт Airtame 1 не може працювати в браузері на пристрої з таким великим обсягом вмісту.

Розпочніть відтворення відео нижче, щоб дізнатися більше про потужних можливостей цифрових табло, які ви можете використовувати з Airtame 2:

Підсумок

З новими сучасними компонентами Airtame 2 є конкурентноздатним. Незважаючи на підвищення ціни порівняно з першим поколінням, всі переваги того варті. Підводячи підсумок, Airtame 2 пропонує:

 • Більш надійна потокова передача (менша затримка і більш плавне відтворення), особливо помітні при відтворенні відео.
 • Більше пам'яті для відображення більш універсального фонового вмісту «Homescreen».
 • Велика потужність означає велику швидкість в усіх можливих застосуваннях.
 • ІТ-адміністраторам легше підключатися до мережі.
 • Великий діапазон дії з точки зору рекомендованої відстані між Airtame 2 і точкою доступу.
 • Більший захист з опціональним кенсінгтонським замком.

Це те, що продукт пропонує зараз. Заглядаючи в майбутнє, він зможе врахувати більш динамічні зміни прошивки. Ми очікуємо побачити більший попит на більш просунуті рішення для цифрових табло і графічних рішень, і Airtame 2 готова впоратися з цим в майбутньому.

Це початок дуже важливої глави в історії Airtame. Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас для отримання сувмісного досвіду!

Якщо у вас є питання з приводу Airtame 2 зверніться до нас:

Для замовлення Airtame 2:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

 

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00