Cables vs Airtame 2
7 хвилин читання
Cables vs Airtame 2

У чому різниця між кабелями і Airtame 2? Дізнайтеся, яке рішення є найкращим для вас.

Якщо ви хочете підключити пристрій, такий як ноутбук або планшет, до екрану, у вас є безліч варіантів, включаючи дротові та бездротові рішення, такі як Miracast, Chromecast і Apple TV, деякі з яких кращі для перегляду фільмів, а інші - для офісного середовища.

Деякі з цих опцій мають базову функціональність, в той час як інші дозволяють підключати один пристрій до кількох екранів, пропонують налаштування фонів за замовчуванням і дають право керувати пристроями за допомогою хмарного програмного забезпечення. Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси.

Для багатьох найпростіший варіант - використовувати кабелі, але цей варіант не пропонує ніяких додаткових функцій, таких як наявність динамічного фону або можливість запрошувати колег до хмари. Однак для ігор або перегляду фільмів кабелі можуть бути правильним вибором для вас.

Airtame - це бездротове потокове рішення, яке не залежить від пристрою, призначене для бізнесу і освіти. Це ідеальна альтернатива кабелю для шкіл і офісів. Ви підключаєте пристрій до порту HDMI на екрані або телевізорі, і ви готові дзеркально відобразити екран з будь-якого комп'ютера. Ви також можете використовувати кілька пристроїв Airtame одночасно для віддзеркалення комп'ютера на кілька екранів і бездротового підключення до проекторів.

У цій статті порівнюється використання Airtame та використання пристроїв, що підключаються з допомогою кабелів.

Основні моменти

  • На перший погляд, дротове рішення може здатися дешевим, але встановлення і обслуговування кабельних систем недешеве і не має загальної вартості.
  • Кабелі - це безпечний спосіб з'єднання двох конкретних пристроїв без будь-яких додаткових функцій.
  • Необхідні вам кабелі залежать від використовуваних вами пристроїв. Якщо у вас різні пристрої, наприклад, продукти Apple, Android і ПК, вам можуть знадобитися різні кабелі.
  • Airtame 2 - це бездротове рішення, яке пропонує додаткові функції і практично не вимагає обслуговування.
  • Airtame 2 - це опція підключення, яка не залежить від пристрою, яка працює з усіма видами пристроїв, що робить її ідеальним вибором для аудиторії або бізнес-середовища.

Функціональність

Якщо ви підключаєте пристрій за допомогою кабелів, функції, які ви отримаєте при цьому, будуть повністю залежати від програмного забезпечення, що поставляється з пристроями. Наприклад, якщо ви хочете підключити відносно новий MacBook Air до сучасного телевізора, вам, швидше за все, знадобиться кабель USB C до HDMI. Якщо це стара модель, швидше за все, це кабель Thunderbolt до HDMI.

Якщо ви хочете підключити пристрій Android до сучасного телевізора, вам знадобиться кабель mhl/slimport або micro-HDMI. Якщо у вас останній пристрій iOS, вам знадобиться цифровий AV-адаптер Lightning, а потім кабель HDMI.

З Airtame 2 вам не потрібні кабелі або адаптери від ваших пристроїв. Вам не потрібно турбуватися про функціональність, тому що Airtame 2 не залежить від пристрою. Airtame 2 пропонує підключення і дублювання екранів для Mac, Windows, Linux, Chromebook і підтримує віддзеркалення з допомогою AirPlay iOS. Ви також можете презентувати документи і зображення, які знаходяться на вашому телефоні або в хмарних сервісах, з мобільного додатка Airtame 2 для Android і iOS. Дзеркальне відображення екрану Android знаходиться в стадії розробки.

Moving image showing the Airtame 2 HomescreenMoving image showing the Airtame 2 Homescreen

Коротше кажучи, кабелі мають тільки одну функцію: підключення. З Airtame 2 ви отримуєте не тільки підключення, але і повний список функцій, що постійно розвиваються і доповнюються, і програмне забезпечення, яке покращує ваше робоче середовище.

З Airtame Homescreen ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це рішення для цифрових табло, яке корисне для найрізноманітніших потреб.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Зручність

Хоча в більшості випадків ви можете легко підключити комп'ютер або пристрій до телевізора за допомогою кабелю, це може привести до завантаженості і забруднення робочого середовища.

Якщо ви вчитель в класі і хочете, щоб ваші учні обмінювалися екранами, вам потрібно буде або підключити весь клас, або вам потрібно, щоб кожен учень налаштував свій пристрій окремо, перш ніж вони зможуть відобразити його на екрані.

Жодна з цих проблем не виникає з Airtame 2. Ви берете Airtame 2 з коробки, підключаєте його до екрану, встановлюєте програмне забезпечення на пристрій, який потрібно відобразити, і ви готові до роботи.

Ви навіть можете керувати всіма пристроями Airtame за допомогою Airtame Cloud, яка є безкоштовною платформою і дозволяє вам контролювати всі Airtames з одного центрального місця. Ви можете редагувати всі налаштування пристрою віддалено з Airtame Cloud для одного пристрою або для декількох пристроїв одночасно.

A laptop screen showing the Airtame 2 Cloud interface

Надійність

 

Надійність - це те, де бездротові рішення втрачають свої позиції, тому що бездротове з'єднання може відчувати набагато більше перешкод, ніж дротове з'єднання. Airtame 2 підключає пристрої, використовуючи існуючу бездротову мережу або власний вбудований WiFi.

Досить важко визначити ефективність мережі WiFi через наявність різних типів перешкод. Але якщо ви використовуєте Airtame 2 в корпоративній мережі, то з'єднання буде таким же сильним, як і сигнал вашої мережі.

Швидкість

З Airtame 2 ви можете транслювати з роздільною здатністю 1080p @60fps, що досить для задоволення більшості потреб бізнесу і освіти.

HDMI 2.0 забезпечить вам пропускну здатність до 18 Гбіт/с і дозволяє передавати відео зі швидкістю до 4k @50/60fps. Хоча ця можливість вражає, більшість шкіл і офісів не використовують екрани з роздільною здатністю 4k.

Захист

Взагалі кажучи, дротове з'єднання є більш безпечним, ніж бездротове з'єднання, тому що бездротове з'єднання може бути перехопленим. Однак, якщо ви використовуєте Airtame 2 в бездротовій мережі вашого підприємства, з'єднання буде таким же безпечним, як і ваша мережа.

Крім зашифрованого мережевого підключення, ви також можете включити PIN-код на Airtame 2. Це не дасть змоги вам або іншій людини в робочому середовищі випадково передавати потік на неправильний екран.

Screenshot showing the Airtame 2 PIN Code Connect option

Обслуговування

Кабель потребує встановлення і обслуговуванні, як і будь-яке інше обладнання, включаючи складання, змотування, розмотування, очищення і тестування. Airtame - це рішення з мінімальним технічним обслуговуванням.

Встановлення

Встановлення Airtame 2 дуже просте. Вийміть з коробки, підключіть його до телевізора або екрану і джерела живлення, підключіть його до пристрою, який ви хочете відобразити, встановіть програмне забезпечення, і ви готові до роботи.

Наступного разу, коли ви захочете передавати потокове відео, вам знадобиться лише одне натискання. Ніякі кабелі, ніякі дроти, ніякі кабельні покриття, ніяке додаткове обладнання або будь-який інший вид обладнання, пов'язаного з встановленням дротову зв’язку, вам не потрібні.

Screenshot showing a screen with the Airtame quick setup instructions

Ціни

Те, які кабелі вам потрібні, залежать від використовуваних пристроїв, а також від вартості кабелів. При цьому, незалежно від того, які кабелі ви використовуєте, ви можете бути впевнені в одному: вони не додадуть ніякої функціональності підключеним пристроям.

З іншого боку, бездротове рішення, таке як Airtame 2, коштує фіксовані 399 $/€ (без ПДВ) за пристрій. Воно не тільки дозволить вам обмінюватися екранами, але також дозволить вам використовувати свої екрани для цифрових табло або спільно використовувати пристрій на кількох екранах одночасно.

Підсумок

Якщо ви шукаєте найкращу можливу надійність і безпеку і готові пожертвувати функціональністю і зручністю, тоді використовуйте кабельне рішення.

Якщо ви використовуєте різні пристрої і хочете рішення з мінімальним технічним обслуговуванням з однаковими функціональними можливостями для різних пристроїв і вважаєте, що класна кімната або кімната для ділових зустрічей без дротів - це зручно, тоді Airtame 2 для вас.

Перевірте наші інші статті порівняння:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00