i3sync vs Airtame 2
7 хвилин читання
i3sync vs Airtame 2

Airtame, як і i3sync, є відмінним пристроєм для обміну екранами B2B. Але який з них кращий для вас? Читайте далі, щоб дізнатися.

На ринку так багато бездротових потокових рішень, але яке з них вам підходить? Тут, в рамках нашої серії порівняння пристроїв, ми зосередимося на відмінностях між i3sync і Airtame 2.

Оскільки число рішень для бездротового дзеркального відображення екранів швидко зростає, замовнику буде непросто вибрати відповідне рішення для своїх потреб. Чи то для бізнесу або для навчального закладу, невеликі відмінності в продуктах мають величезне значення.

І i3Sync (Pro і Touch), і Airtame 2 призначені для професійних організацій, і обидва вони є бездротовими HDMI-рішеннями. Ми порівнюємо ці два рішення, щоб допомогти вам вирішити, яке з них підходить вам найкраще.

Основні моменти

  • I3Sync Pro продається всього за 950 доларів, а i3Sync Touch - майже за 1360 доларів. Airtame 2, з іншого боку, продається за ціною 399 $ (без ПДВ) за пристрій, який добре вписується в бюджет будь-якого бізнесу або навчального закладу.
  • У комплект поставки i3Sync входить передавач, який необхідно підключити до комп'ютера або ноутбука, а також приймач, який необхідно підключити до дисплея. Airtame 2 необхідно підключити тільки до дисплея, щоб почати потокову передачу по HDMI.
  • Airtame 2 поставляється з хмарним інструментом керування пристроями, який дозволяє користувачам керувати всіма пристроями Airtame через уніфікований інтерфейс.
  • i3Sync дозволяє використовувати до 254 унікальних приймачів для одного передавача. i3Sync Touch поставляється з додатковим USB-ключем для забезпечення бездротової сенсорної функціональності.

Airtame 2 та i3sync: пристрої та програмне забезпечення

Як Airtame 2, так і i3Sync використовують схожі технології, але реалізація цих рішень дещо відрізняється. i3Sync поставляється з передавачем, який необхідно підключити до передавального пристрою, наприклад, вашого ноутбука або комп'ютера, і приймачем, який необхідно підключити до дисплея.

На додаток до цього, якщо ви використовуєте i3Sync touch, вам буде потрібно підключити USB-ключ до вашого ноутбука для забезпечення бездротової сенсорної функціональності.

Незважаючи на те, що за допомогою рішення i3sync можна уникнути плутанини кабелів, до ноутбука або комп'ютера необхідно підключити кілька пристроїв. Airtame 2 усуває необхідність в цьому завдяки використанню додатка, завантаженого на ваш ноутбук або пристрій, для бездротової потокової передачі.

Screenshow showing a comparison between the Airtame 2 and the i3sync devices

Підключення

Як тільки ви підключите приймач i3Sync до дисплея, а передавач - до вашого комп'ютера, вам потрібно буде з'єднати обидва цих пристрої. Це можна зробити, обравши пристрої, доступні на головному екрані, і включивши передавач.

З'єднання відбувається автоматично, і ви можете натиснути на кнопку на передавачі, щоб завершити з'єднання. Передавач і приймач встановлюють незалежне з'єднання, тому вам є конфіденційність і безпека.

Screenshot showing the i3sync receiver and transmitter

Якщо ви підключите Airtame 2 до свого дисплею і виберете правильний канал HDMI, то вас зустріне сторінка швидкого запуску, на якій буде вказано URL-адресу (airtame.com/download), звідки можна завантажити додаток Airtame. Після встановлення програми підключення пристрою до екрану стає простим рішенням в один клік.

Screenshot showing an Airtame 2 connected to a screen and streaming from a mobile phone

Адміністрування

Airtame 2 поставляється з власним хмарним інструментом керування пристроями, який дозволяє вам керувати кількома пристроями Airtame обночасно. Просто увійдіть в свій обліковий запис на сайті airtame.cloud, і ви отримаєте огляд всіх використовуваних пристроїв. Це також дозволяє вам перевірити працездатність пристроїв і налаштувати їх віддалено, без необхідності робити це на кожному пристрої окремо.

У i3Sync немає багатьох опцій конфігурації або доступних налаштувань, і весь процес надзвичайно прямий. Це може бути зручним для користувачів, які просто хочуть отримати базову функціональність, але більшість користувачів хотіли б мати трохи більше контролю і можливостей персоналізації своїх пристроїв.

A laptop screen showing the Airtame 2 Cloud interface

Кастомізація

У i3Sync є власний базовий екран, на якому відображаються інструкції по налаштуванню і для початку роботи з пристроєм. Це просто і зручно, але не дає можливостей кастомізації. Коли ніхто не передає потік на екран, він просто постійно показує один і той же статичний екран, що не дуже вражає.

Незначне налаштування пропонується для відображення логотипу вашої компанії на екрані, але це вимагає деякої додаткової настройки. Вам необхідно створити зображення розміром 380 × 93 пікселя і помістити його в папку з ім'ям «Logo» на відформатованому USB-накопичувачі.

Файл повинен бути у форматі .png, .jpg або .bmp. Поки ви перебуваєте на головному екрані i3Sync, вставте флеш-накопичувач в USB-порт приймача i3Sync, і зображення буде завантажено на фон. Тут слід зазначити, що ця функція може бути застосована тільки до i3Sync Touch, а не до i3Sync Pro.

Це безперечно надо складно лише для того, щоб завантажити фонове зображення. З Airtame Homescreen, ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує через одне з шести бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Ця функція доступна на вкладці Homescreen в Airtame Cloud і дає вам повний контроль над тим, що ви хочете відобразити на екрані, коли не виконуєте потокову передачу.

A laptop screen showing the Airtame 2 Homescreen settings

Підтримка

Одна річ, яка відрізняє будь-який продукт від інших, це підтримка, яку він отримує від компанії. На i3Sync надається 2-річна гарантія, в той час як Airtame 2 поставляється з надійною технічною підтримкою при кожній покупці. Команда в Airtame набагато більш доступна, і з нами можна розмовляти в чаті, подзвонити або написати листа. Одним з дійсно приємних доповнень є можливість замовити демонстраційний дзвінок, технічний дзвінок, дзвінок “питання-відповідь” або інсталяційний дзвінок, в залежності від вимог користувача.

A group of people from the Airtame Customer Success Team

Ціна

Ціна - це те, що дійсно відрізняє Airtame 2 від i3sync. Якщо у вас обмежений бюджет, i3Sync може здатися не найкращим варіантом, особливо через відсутність адміністративних опцій і налаштувань. Для цього також потрібен передавач і приймач, тому кілька людей не можуть передавати на один і той же дисплей, не маючи кількох передавачів. Комбінація передавача і приймача обійдеться вам майже у 1000 доларів, а якщо ви збираєтеся купити i3Sync Touch, то виросте до 1350 доларів.

Airtame 2 дозволяє декільком користувачам здійснювати потокову передачу на дисплей за допомогою програмного забезпечення Airtame, яке повинно бути встановлено на кожному комп'ютері або ноутбуці. При ціні 399 $ (без ПДВ) за Airtame 2 це, можливо, більш привабливий варіант для будь-якої організації.

Підсумок

З вищезазначених відмінностей очевидно, що Airtame 2 є конкурентоспроможним потоковим рішенням HDMI в порівнянні з i3Sync. I3Sync простий у використанні, підтримує до 254 приймачів для одного передавача, а також має функцію бездротового доторку.

Недоліком є ​​те, що для підключення до дисплея потрібен передавач і додатковий USB-ключ для бездротового сенсорного керування. Більш того, він не пропонує будь-яких варіантів налаштування і не має інструменту керування декількома пристроями одночасно. Тут також слід зазначити, що i3Sync Touch вимагає живлення від настінного адаптера, а ресивер є досить громіздким.

Airtame 2 - це доступне рішення, яке має правильні розміри і є масштабованим для більшості типів організацій. Підхід, заснований на додатках, дозволяє вам використовувати ноутбук з набагато більшою свободою.

Перегляньте інші статті порівняння:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00