Intel Unite vs Airtame 2
7 хвилин читання
Intel Unite vs Airtame 2

Це битва століть: Airtame 2 проти Intel Unite. Подивіться, хто коронований переможцем...

Ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися про відмінності між Intel Unite і Airtame 2? Щоб допомогти вам прийняти правильне рішення про пристрій, який найкращим чином відповідає вашим потребам, ми склали цю статтю, яка їх порівнює.

Основна відмінність: Intel Unite - це програмне забезпечення для конференц-залів, для якого потрібен екран, підключений до міні-ПК під керуванням Windows, а Airtame 2 - це комбінація апаратного і програмного забезпечення, яка працює з усіма видами екранів і пристроїв.

Основні моменти

  • Щоб використовувати Intel Unite з дисплеєм, необхідно підключити дисплей до комп'ютера ПК з ОС Windows. Airtame 2 може працювати з автономними телевізорами.
  • Концентратор для Intel Unite буде коштувати 200 доларів США плюс додаткові витрати на комп'ютер з підтримкою Vpro. Якщо ви не використовуєте Intel Unite Enterprise (для якого вам також буде потрібен сервер), ви не зможете підключити мобільні пристрої Apple і Android до сеансу спільної роботи.
  • Airtame 2 коштує 399 $/€ (без ПДВ) і сумісний з усіма типами пристроїв, включаючи Linux.
  • Якщо ви шукаєте зручну для користувача опцію бездротової потокової передачі, не залежну від пристрою, для вашої школи або бізнесу, Airtame 2 - ваш продукт.

Робота виключно з пристроями Windows чи Довільний вибір пристрою

Рішення Intel Unite має дві версії: Enterprise і Standalone.

Корпоративна версія програмного забезпечення (Enterprise) складається з трьох частин: корпоративний сервер, концентратор і клієнт. Концентратор повинен являти собою ПК міні-форм-фактора з процесором Intel vPro, підключеним до дисплея, який слугує екраном доповідача і підключається до інших пристроїв. Концентратор повинен працювати під керуванням Microsoft Windows 7 SP1, 8.1 або 10.

A laptop and a tablet running Windows OS and a logo of Intel Unite

Сервер Enterprise повинен бути віртуальною машиною або фізичним сервером. Він повинен працювати під керуванням Microsoft Windows Server 2008 або більш пізньої версії, Microsoft SQL Server 2008 R2 або більш пізньої версії і служб Internet Information Services (ISS). Серверне програмне забезпечення має веб-портал адміністратора, який дозволяє віддалено створювати профілі концентраторів і керувати ними.

Для версії Intel Unite Standalone потрібен тільки концентратор. Клієнтське програмне забезпечення для випусків Intel Unite Enterprise і Standalone може працювати з Windows або Mac OS.

Enterprise версія має iOS і Android клієнтські програми. Додатки недоступні для версії Standalone. Підтримка Chromebook в Intel Unite також вимагає, щоб працював сервер Enterprise.

З Airtame 2 ви можете підключити пристрій до будь-якого екрану і керувати ним з програми Airtame. Airtame 2 працює з Windows, Mac OS, Linux, Android, iOS і Chromebook.

Screenshot showing different devices using Android, iOS, Windows, Apple, Chromebook and Linux operating systems

Підключення

Корпорація Intel рекомендує використовувати дротове мережеве з'єднання для концентраторів в обох випусках програмного забезпечення Intel Unite, щоб поліпшити якість відображення і оптимізувати пропускну здатність бездротової мережі.

Для підключення до Enterprise версії Intel Unite всі мобільні клієнтські пристрої повинні бути частиною корпоративної мережі. Персональні пристрої, які підключаються до Інтернету через свого постачальника послуг зв'язку, а не через корпоративну мережу, не зможуть підключатися до сеансів Intel Unite.

Standalone версія Intel Unite працює тільки в мережах, де пристрої можуть зв'язуватися один з одним без використання проміжних пристроїв, таких як мости або маршрутизатори. Концентратор Intel Unite створює власну точку доступу WiFi, до якої клієнти можуть отримати доступ після завантаження клієнтського програмного забезпечення Intel Unite на свої пристрої. Всі клієнтські пристрої повинні мати окремі права доступу в своїх брандмауерах для програмного забезпечення Intel Unite.

Intel Unite також працює зі стороннім обладнанням, таким як Logitech і Sennheiser, і програмним забезпеченням, таким як Skype або Zoom. Щоб включити стороннє обладнання або програмне забезпечення, адміністратору мережі буде потрібно завантажити і встановити додаткові програмні модулі для хост-центру Intel.

Airtame 2 дозволяє користувачам обмінюватися екранами в лічені секунди. Він має власний вбудований WiFi і працює з існуючої кабельною або WiFi мережею.

Функції

Intel Unite дозволяє користувачам підключатися до сеансу і переглядати відображення на своєму екрані або власний екран на дисплеї. До 4 користувачів можуть підключатися до одного дисплею концентратора і спільно використовувати простір на дисплеї одночасно. Користувачі також можуть робити анотації на дисплеї доповідача.

A display showing four devices streaming to the Intel Unite app

Додаток Intel Unite для iOS (доступний тільки з версією програмного забезпечення Enterprise) дозволяє представляти файли і обмінюватися ними в наступних форматах: Adobe Acrobat, Keynote, Numbers, Pages, текст, форматований текст, Microsoft Word, Powerpoint і відео Excel. HD відео і аудіо обмін доступний тільки на пристроях під керуванням Windows.

Дисплей концентратора Intel Unite може показувати зображення або URL в якості фону. На дисплеї також можуть відображатися інструкції по підключенню до концентратора.

З Airtame 2 користувач може дзеркально відобразити екран пристрою на декілька пристроїв з підтримкою Airtame в одній і тій же мережі Wi-Fi. Дзеркальне відображення AirPlay iOS тепер доступне в публічній бета-версії. За допомогою AirPlay iOS ви можете відобразити екран iPhone або iPad на пристрої Airtame 2. При використанні AirPlay iOS з Airtame 2 користувач може не використовувати додаткове програмне забезпечення Airtame. Користувачі iOS можуть дублювати екран безпосередньо з більшості своїх улюблених програм, таких як Keynote, PowerPoint і інші.

Більш того, Airtame 2 має зручну функцію під назвою Single Window Sharing, яка дозволяє доповідачам вибирати, яке вікно надавати для спільного використання, а яке приховувати. Це підвищує рівень безпеки, що є зручним у професійній обстановці.

Three displays showing digital signage using Airtame

З Airtame Homescreen, ви також можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує через один з шести бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

A laptop screen showing the Airtame 2 Homescreen

Адміністрування та обслуговування

Ви можете керувати всіма своїми пристроями Airtame з одного центрального місця. Airtame Cloud - це безкоштовна платформа керування пристроями, що дозволяє вам контролювати всі пристрої Airtame.

Звідси ви можете перевірити налаштування мережевого підключення, рівень сигналу WiFi (RSSI), а також оновити, перезавантажити і відредагувати налаштування одного пристрою або декількох пристроїв одночасно. Наприклад, якщо ви хочете змінити зображення Homescreen на декількох Airtame, ви можете легко це зробити з Airtame Cloud.

The Airtame Cloud allowing management of Airtame devices

У версії Intel Unite Standalone вам буде потрібно встановити і налаштувати програмне забезпечення концентратора і клієнта.

Налаштування версії Enterprise вимагає попереднього встановлення, налаштування плагінів і оновлень сервера і концентратора. Intel також рекомендує щодня перезавантажувати концентратори, видаляти тимчасові файли і встановлювати виправлення.

Підсумок

Intel Unite - це складна система для налаштування та обслуговування. Для кращої роботи потрібні ПК, що використовують ОС Windows, для кожного екрану, а також сервер Enterprise, підключений до тієї ж мережі, що і комп'ютер. Тим часом, Intel Unite також не має зручної підтримки мобільних пристроїв і не підтримує дублювання екранів як на iOS, так і на Android. На додаток до цього, налаштування пристрою Intel Unite є громіздким процесом, який потребує як кабелів, так і монтажу.

Для порівняння, Airtame 2 - це просте в налаштуванні рішення «під ключ» з перевагами гнучкого монтажу. Воно дозволяє як потокову передачу з усіх пристроїв, так і різні варіанти цифрових вивісок на всіх дисплеях вашої організації.

Нарешті, вартість Intel Unite, ймовірно, зросте з часом, в залежності від обраних вами налаштувань. З плином часу існує величезна різниця у витратах між запуском Airtame 2 і виконанням рекомендацій Intel по обслуговуванню Intel Unite.

Ми рекомендуємо вам ближче познайомитися з функціями, які пропонують Intel Unite та Airtame 2. Ось гарне місце для початку:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00