Kramer VIA Go vs Airtame 2
7 хвилин читання
Kramer VIA Go vs Airtame 2

У чому різниця між Kramer VIA Go і Airtame? Щоб допомогти вам зробити правильний вибір для ваших потреб, ми хочемо дати справедливе порівняння між ними.

Kramer VIA Go і Airtame 2 - це рішення для бездротового обміну екранами, створені для бізнесу і шкіл. Хоча деякі їх функції є суміжними, існують ключові відмінності, які можуть стати вирішальним фактором у виборі пристрою. Давайте подивимося, як ці продукти порівнюються один з одним.

Основні моменти

  • Якщо ви хочете здійснювати потокову передачу по бездротовій мережі за допомогою пристрою, який поставляється з портом локальної мережі, і не проти присвердлити його до стіни, вам слід розглянути Kramer VIA Go.
  • Якщо вам потрібна простий пристрій, що не вимагає клопоту, для вашої школи або бізнесу, який дозволяє здійснювати потокову передачу і дублювати екран девайсу по бездротовій мережі, Airtame 2 - це високосумісний, компактний і простий в установці варіант для ваших потреб - він поставляється з можливостями гнучкого монтажу. Це варіант, який не вимагає свердління.
  • Якщо ви хочете бездротове пристрій для презентацій, який також пропонує безліч додаткових аксесуарів для спільної роботи, подивіться, як Kramer VIA Go поєднується з іншими продуктами Kramer, щоб максимально розширити ваші можливості.
  • Airtame 2 і Kramer VIA Go підтримують Windows, Mac, iOS, Chromebook і Android, але Airtame 2 також працює з Linux.

Для бізнесу та сфери освіти

Як Kramer VIA Go, так і Airtame 2 є бездротовими презентаційними рішеннями для підприємств і освітніх установ, що дозволяють передавати інформацію по бездротовій мережі за допомогою потокової передачі даних з комп'ютера, планшета або телефону.

Пристрої підключаються через порт HDMI екрану презентації або проектора (за умови, що у пристрої є порт HDMI) і вимагають, щоб користувачі завантажували додаток для конкретного пристрою для успішного дублювання екрану свого комп'ютера з контентом високої чіткості (High Definition). Обидва пристрої Kramer VIA Go і Airtame 2 працюють з потоками із роздільною здатністю до 1080p, проте для Kramer VIA Go - зі швидкістю до 30 кадрів в секунду при звичайних налаштуваннях, а для Airtame 2 - 60 кадрів в секунду.

Відмінності у встановленні

Kramer VIA Go - це невеликий пристрій у вигляді коробки (4,61 x 4,21 x 1,18 дюйма) з портом HDMI, міні-портом для дисплея екрану/проектора і двома вихідними портами для живлення змінним струмом і для локальної мережі. Kramer VIA Go за замовчуванням дублює екран з роздільною здатністю 1080p і швидкістю 30 кадрів в секунду, що зручно для презентацій Powerpoint і коротких відеокліпів.

Kramer VIA Go також дозволяє потокову передачу 1080p60 HD, якщо ви вирішите відправити файл або посилання на файл у вікно Kramer. Це означає, що вам доведеться вибрати мультимедійний файл, яким ви хочете поділитися зі свого комп'ютера, або вставити посилання, наприклад, Youtube, у додатку.

Встановлення VIA Go не складне, але включає або наявність поруч полки для пристрою, або настінне кріплення для пристрою, що встановлюється за допомогою доданого монтажного обладнання. При установці декількох пристроїв може знадобитися дрель і, можливо, трохи кваліфікованої робочої сили.

Kramer VIA Go connected to a TV screen

Airtame 2 - це кишеньковий пристрій, який підключається до порту HDMI на екрані телевізора або проектора та має набагато менші розміри (3,07 x 0,53 дюйма), ніж VIA Go. Airtame 2 поставляється з трьома портами: порт USB C для нашого призначеного для користувача Aircord для живлення пристрою, порт micro-USB для підключення до Ethernet за допомогою адаптера Airtame Ethernet (продається окремо) і слот для кенсінгтонського замка, щоб забезпечити безпечне використання Airtame 2 в публічних зонах.

Airtame 2 може транслювати з високою роздільною здатністю 1080p і швидкістю 60 кадрів в секунду, з доступом в Інтернет або без нього.

Щоб встановити Airtame 2, необхідно використовувати виготовлений на замовлення кабель 2-в-1 (Aircord), щоб підключити пристрій до порту HDMI дисплея і включити живлення для Airtame 2. Для налаштування VIA Go потрібні додаткові інструменти, в той час як Airtame 2 має гнучке магнітне настінне кріплення, яке не вимагає свердління.

Сумісність та транслювання

Kramer VIA Go сумісний з iOS (включаючи AirPlay), Android, Chromebook, Windows/Windows Phone і Mac, тоді як Airtame 2 сумісний з iOS (включаючи AirPlay), Android, Chromebook, Windows, Mac і Linux. Зверніть увагу, що хоча Airtame 2 в даний час не підтримує дублювання екрану Android, ця функція знаходиться в стадії розробки. А поки ви можете використовувати мобільний додаток Airtame для представлення зображень і слайдів з Android.

Kramer VIA Go дозволяє одночасно двом користувачам спільно використовувати один і той же екран. Ви можете підключитися через мережу WiFi або через порт локальної мережі пристрою, що дозволяє підключати пристрій до дротової мережі.

Two laptops stream to one TV with Kramer VIA Go alternative of Airtame

Airtame 2 не має можливості використання одного екрану декількома користувачами одночасно, але дозволяє одночасно використовувати один екран комп'ютера для декількох презентаційних екранів. Як згадувалося раніше, Airtame 2 також може підключатися до дротової мережі за допомогою адаптера Ethernet. Якщо вас турбує випадкове спільне використання екрану, Airtame 2 дозволяє вам встановити пін-код для початку трансляції.

Крім того, Airtame 2 має інтелектуальну функцію «Single Window Sharing», яка означає, що доповідачі можуть вирішувати, яке вікно транслювати, а яке приховати. Це додає додатковий рівень безпеки в ситуаціях, коли потрібно більше конфіденційності.

Laptop streaming to multiple devices connected to Airtames

Керування кількома пристроями

VIA Go від Kramer - найбільш базовий пристрій, який Kramer пропонує для бездротових презентацій, без наворотів своїх більш складних продуктів. За додаткову плату ви можете покращити його за рахунок використання інших продуктів Kramer.

Наприклад, ви можете використовувати програмне забезпечення VIA Site Management (VSM), яке дозволяє адміністратору керувати декількома шлюзами. Ця ліцензія на програмне забезпечення VSM коштує близько $ 995 на 10 пристроїв, хоча є кілька моделей ліцензії VSM, які допускають 50, 100, 500 і необмежені ліцензії відповідно. Оновлення ваших пристроїв VIA Go без програмного забезпечення VSM потребують завантаження файлу на кожен пристрій VIA Go вручну.

Laptop displaying the VIA Central Management System

З Airtame Cloud, безкоштовної хмарної платформи Airtame, ви можете віддалено адмініструвати всі свої пристрої Airtame з одного місця. Ви можете оновити або перезавантажити кілька пристроїв одночасно і впорядкувати пристрої по імені, розташуванню або іншими призначеними для користувача категоріями. Airtame Cloud також дозволяє редагувати налаштування пристрою для окремих або декількох пристроїв одночасно.

У Airtame Cloud ви також можете налаштувати те, що відображається на екранах Airtame, коли їх ніхто не використовує. Виберіть один з чотирьох бета-додатків - Google Slides (дозволяє презентувати слайди в якості домашніх екранів); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проекти й успіх команди); і Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега).

Airtame Cloud interface displayed on a laptop's screen

Однакова мета, проте деякі відмінності

Є кілька помітних відмінностей в можливостях і використанні цих пристроїв. Однією з основних відмінностей з Kramer VIA Go є те, що за додаткові витрати лінійка Kramer пропонує додаткові пристрої, які працюють з VIA Go, щоб надати користувачам ряд функцій для спільної роботи, наприклад можливість записувати живі зустрічі, щоб ділитися ними з колегами або студентами, які пропустили презентацію.

Ще одна особливість, яку пропонує тільки VIA Go, - спільне використання екрану «два до одного», що дозволяє одночасно використовувати до двох екранів.

Однак VIA Go не працює з Linux, а Airtame 2 працює. Airtame 2 також має більш гнучкий варіант монтажу, де ви можете розмістити його безпосередньо на рамці дисплея або на стіні, використовуючи тільки клейке магнітне кріплення - свердління не потрібно.

Залишаючись компактним пристроєм, Airtame 2 не має стільки портів для аксесуарів, як Kramer VIA Go, але і Airtame 2, і VIA Go дозволяють користувачам підключатися до існуючої локальної мережі або мережі Wi-Fi.

Підсумок

Якщо ви припускаєте, що два користувача будуть одночасно використовувати свій екран під час ваших зборів або вам потрібно дублювання екрану Android, тоді VIA Go в якості базового пристрою може підійти вам краще. Пам'ятайте, що для отримання максимальної віддачі від VIA Go вам необхідно інвестувати в доповнення, такі як програмне забезпечення VSM. Це пов'язано з тим, що VIA Go розроблений як опція початкового рівня в лінійці продуктів Kramer, а Airtame 2 - центральний пристрій, який вже робить все це.

Якщо вашому бізнесу або організації просто потрібно якісний, компактний пристрій, який представить ваш контент у високій роздільній здатності за одноразовою ціною, тоді Airtame 2 - ваш кращий варіант. Він коштує приблизно ті ж самі кошти, що і Kramer VIA Go, але додаткові функції, такі як керування хмарою, є безкоштовними. Це робить Airtame 2 більш гнучким і доступним рішенням.

Більше порівнянь Airtame:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00