У чому різниця між технологією Miracast і Airtame 2? Щоб допомогти вам зробити правильний вибір, ми хочемо надати справедливе порівняння між ними.
У чому різниця між технологією Miracast і Airtame 2? Щоб допомогти вам зробити правильний вибір, ми хочемо надати справедливе порівняння між ними.
Miracast - це не бренд або пристрій. Це стандарт безпровідного зв'язку між пристроями різних виробників, такими як смартфони, ноутбуки, телевізори та монітори.
Чи буде пристрій підтримувати Miracast, залежить як від апаратного, так і від програмного забезпечення. Наприклад, Windows 7 потрібне додаткове програмне забезпечення для підтримки Miracast. Microsoft включила підтримку Miracast в свої останні операційні системи - починаючи з Windows 8.1. В Android включена підтримка Miracast починаючи з Android 4.2. Якщо у вас є більш старі версії Android або Windows, ви можете змусити їх працювати з вашим пристроєм, якщо ви встановите додаткове програмне забезпечення.
Airtame - це бренд, який продає і підтримує апаратне і програмне забезпечення.
Airtame 2 пропонує повноекранне віддзеркалення екранів комп'ютерів з операційною системою Windows, Linux, Mac і Chrome. Ви також можете відображати екрані iPad і iPhone за допомогою AirPlay iOS. Дзеркальне дублювання Android в даний час недоступне, але знаходиться в стадії розробки. Для Android Airtame 2 пропонує додаток для презентацій, який дозволяє показувати слайди і зображення. Це робить Airtame 2 незалежним від моделі пристрою, що є важливим показником для класних кімнат і підприємств, які використовують безліч різних комп'ютерів і мобільних пристроїв.
Apple представила власний запатентований протокол потокової передачі AirPlay в 2010 році, за два роки до того, як WiFi Alliance представив Miracast. Здебільшого Apple зосереджена на тому, щоб її продукти добре працювали з іншими продуктами Apple, а не на мультиплатформенній сумісності. Apple вирішила не надавати підтримки Miracast, тому до сьогоднішнього дня дублювання екрану з Miracast не підходить для пристроїв Apple. Airtame 2 підтримує протокол AirPlay, що робить його більш універсальним варіантом.
Miracast з'єднує два пристрої за допомогою технології WiFi Direct. Ця технологія дозволяє двом пристроям створювати пряме однорангове peer-to-peer Wi-Fi з'єднання і виявляти один одного без необхідності в маршрутизаторі або в додатковій дротовій або бездротової мережі.
Це означає, що для підключення двох пристроїв з підтримкою Miracast вам не потрібно ніякого додаткового програмного забезпечення, обладнання або монтажу. Процес встановлення дуже простий. Оскільки зовнішні мережі не задіяні, проблеми безпеки також відсутні.
Однак це також означає, що з Miracast ви можете одночасно підключати тільки два пристрої, наприклад, один комп'ютер до одного телевізору. З Airtame 2 ви можете транслювати екран з одного пристрою на декілька пристроїв з підтримкою Airtame 2. Ви також можете підключити кілька пристроїв до декількох Airtame 2 одночасно. Хоча Airtame 2 і не дозволяє декільком користувачам одночасно транслювати свої екрани на один і той же телевізор, він дозволяє швидко перемикатися між екранами, що транслюються.
Airtame 2 також має інтелектуальну функцію під назвою «Single Window Sharing», яка дозволяє доповідачам вибирати, яке вікно надавати для спільного використання, а яке приховувати. Це підвищує рівень безпеки, що є важливим для професійного застосування.
У разі оновлення прошивки або зміни імені пристрою Miracast, вам також може знадобитися змінити налаштування пристрою, з яким з’єднаний Miracast. Найчастіше вимагається, щоб ви знаходились в безпосередній близькості від налаштовуваного пристрою, щоб спілкуватися з ним, що може створити додаткові проблеми для ІТ-адміністраторів в школі або бізнес-середовищі.
Airtame 2 має хмарну платформу керування, яка контролює всі підключені пристрої Airtame 2 з однієї панелі керування. Ще одна зручна функція - Pin Code Connect, яка при включенні вимагає, щоб користувачі вводили 4-значний PIN-код перед запуском потокової передачі.
Хоча технологія Miracast зазвичай не викликає ускладнень під час підключення, оскільки вона використовує пряме однорангове peer-to-peer з’єднання між двома пристроями, недоліком цієї технології є те, що пристрої повинні знаходитися на мінімальній відстані один до одного.
Дзеркальне відображення за допомогою Miracast дуже чутливе до перешкод, створюваних іншими пристроями, які використовують підключення WiFi. Це може стати проблемою, якщо ви використовуєте пристрої, підключені через Miracast, в середовищі з високою щільністю і безліччю інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi, що часто буває в офісі або в класі, де студенти мають комп'ютери, підключені до бездротової мережі.
Airtame 2 підключає пристрої або за допомогою власного вбудованого Wi-Fi, або за допомогою існуючої мережі Wi-Fi. Якщо вам потрібно транслювати екран в місці з поганим зв'язком WiFi, ви можете використовувати вбудований WiFi Airtame 2. Якщо ви перебуваєте в офісі або в школі з відмінною бездротовою мережею, ви можете використовувати мережу для дублювання необхідного екрану.
Крім того, якщо на робочому місці виникає проблема з заповненою WiFi-мережею, ви можете використовувати адаптер Airtame 2 для підключення пристрою до мережі напряму і повністю уникнути мережевих перешкод.
Метою Miracast є підключення пристроїв між собою. Технологія може здаватись досить простою. Наприклад, щоб побачити пристрої з підтримкою Miracast в Windows 8.1+, вам потрібно перейти на вкладку «Налаштування» або «Пристрої» на вашому ПК. На багатьох пристроях з підтримкою Miracast в якості фону за замовчуванням буде відображатися назва пристрою і, можливо, логотип виробника. Якщо ви використовуєте Miracast для потокової передачі фільму з пристрою Android на екран телевізора, і ваш пристрій переходить в сплячий режим, тоді телевізор просто гасне.
З Airtame Homescreen, ви можете обрати, що відображається на екранах, коли їх ніхто не використовує. Домашній екран також забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий огляд всіх ваших пристроїв Airtame. Це дає Airtame Homescreen практичне використання.
Airtame приділяє все більше уваги інтеграціям - створення додатків, які підключаються до вже існуючих комерційних або освітніх сервісів, що дозволяє використовувати більш динамічні цифрові табло на екранах, коли вони не використовуються. Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).
Miracast використовує кодек H.264 для дзеркального відображення відео 1080p і кодек 5.1 для створення об'ємного звуку. Він також поставляється з DRM для дзеркального відображення захищеного авторським правом контенту. Airtame 2 також відображає відео Full HD зі швидкістю 30 кадрів в секунду.
Один Airtame 2 коштує 399 $ / € (без ПДВ). Пряме порівняння цін на пристрої Airtame 2 і Miracast складне, оскільки за станом на березень 2017 року WiFi Alliance сертифікував більше 6000 пристроїв Miracast. Пристрої з підтримкою Miracast складаються з безлічі продуктів, включаючи Smart TV і ноутбуки. Деякі з найдешевших пристроїв Miracast включають Actiontec Screenbeam (близько 60 доларів США), адаптер Lenovo Pro WiDi (близько 150 доларів США) і Microsoft Wireless Display Adaptor (MSRP 49,95 доларів США).
Miracast - відмінна технологія, якщо ви хочете швидко з'єднати два сумісних пристрої, що розташовані в безпосередній близькості один від одного. Він може не підходити для офісів або навчальних класів, оскільки він чутливий до перешкод від існуючих мереж і несумісний з пристроями Apple або Chromebook.
Airtame 2 - це незалежне від пристрою рішення, розроблене для підприємств і шкіл. Воно може працювати з використанням вбудованого WiFi або існуючої мережі WiFi, що означає, що він може забезпечити стабільну роботу в будь-якому середовищі. Більш того, Airtame 2 пропонує безліч варіантів цифрових табло, які можуть допомогти перетворити невикористовувані екрани в інтелектуальні дисплеї.
Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.
Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00