Polycom Pano vs Airtame 2
7 хвилин читання
Polycom Pano vs Airtame 2

У чому різниця між Polycom Pano і Airtame 2? Багато наших користувачів задають нам це питання, і ми хочемо надати справедливе порівняння між ними.

Polycom Pano і Airtame 2 - це бездротові адаптери, які підключають ваш пристрій до професійного дисплею, але вони не дуже схожі, якщо ми подивимося ближче.

Основні моменти

  • Вартість Polycom Pano становить 2500 доларів за пристрій, а вартість Airtame - 399 доларів за пристрій, що відповідає навіть обмеженому бюджету.
  • Polycom Pano більший, ніж Airtame 2, і менш гнучкий в налаштуванні.
  • Polycom Pano пропонує підключення сенсорного монітора. Airtame 2 може працювати з програмами скетчу на пристрої, з якого виконує передачу потоку, а не на зовнішньому моніторі.
  • Polycom Pano не має ніяких варіантів цифрових табло і має обмежений хмарний сервіс. Airtame Cloud спрощує моніторинг і керування всіма пристроями, навіть віддалено.
  • Polycom Pano підключається через технологію Miracast або AirPlay і не працює з Chromebook або Linux. Airtame 2 не залежить від пристроїв та обслуговує середовище BYOD.

Ціна

Ціна може багато що сказати багатьом покупцям, охочим налаштувати бездротову потокову передачу в своїх офісах, аудиторіях або інших професійних умовах. Особливо для багатьох навчальних закладів цінник може бути ключовим при укладанні угоди.

Polycom Pano коштує від 2500 доларів за пристрій, тоді як Airtame 2 має фіксовану ціну в 399 доларів за пристрій, яка відповідає бюджету практично будь-якої компанії або освітнього закладу.

Апаратне забезпечення і форм-фактор

На перший погляд, Polycom Pano і Airtame 2 також виглядають абсолютно по-різному. Airtame 2 - маленький, круглий, з матовою поверхнею, яка на дотик гладка. Дизайн сучасний і ненав'язливий в будь-якій обстановці, а приглушений світлодіод інформує про стан пристрою.

Polycom Pano більший, ніж Airtame 2, і вимагає окремого монтажу, що часто потребує додаткової роботи з інструментом, а Airtame 2 поставляється з клейким магнітним настінним кріпленням, яке позбавляє вас від свердління. По суті, це означає, що Airtame 2 - це повне рішення, готове до встановлення, тоді як Polycom Pano додає пару додаткових кроків для підготовки до встановлення.

Screenshot showing a comparison between the Polycom Pano device and the Airtame 2 device

Airtame 2 також поставляється із кенсінгтонським замком, який багато шкіл шукають при виборі пристрою.

Налаштування Polycom Pano займає трохи більше часу, ніж Airtame 2. Це пов'язано з тим, що в пристрої Polycom Pano є кабель HDMI, мережевий кабель, модуль живлення, додатковий кабель USB, а також кронштейн. Для Airtame 2 потрібен тільки один кабель - Aircord, який підключається до модуля живлення і HDMI.

Як Polycom Pano, так і Airtame 2 мають опцію Power over Ethernet.

Налаштування

При першому налаштуванні Polycom Pano вам буде потрібно пройти більш тривалий процес, ніж з Airtame 2. Вам необхідно підключитися, встановити PIN-код, змінити паролі, створити профіль користувача, назвати пристрій і кімнату, а потім розпочати роботу. Після цього ви також повинні завантажити додаток Pano для ПК або Mac (як з Airtame).

Потім кожен користувач повинен ввести 4-значний код перед потоковою передачею. Це підвищує рівень безпеки, але в багатьох професійних середовищах в цьому немає необхідності кожного разу, коли ви хочете підключитися.

Screenshot showing a  Polycom Pano connected to a TV and streaming from a laptop, and an Airtame 2 connected to a TV and streaming from a laptop wirelessly

Сумісність

Polycom Pano може бути підключений через HDMI або за допомогою бездротових технологій Airplay або Miracast. Ви можете передавати контент з пристрою, сертифікованого Miracast, на монітор з підтримкою Pano. Для пристроїв без Miracast може використовуватися AirPlay для підключення. Polycom не працює з Chrome OS або Linux.

Існує також додатковий додаток Pano, доступний для пристроїв Windows і OS X (але не для Linux), який можна безкоштовно завантажити для пристроїв, на яких не встановлено останню версію ОС з вбудованим Miracast або AirPlay.

Airtame 2 пропонує повноекранне дублювання екранів комп'ютерів з операційною системою Windows, Linux, Mac і Chrome. Ви також можете відображати iPad і iPhone за допомогою AirPlay iOS. Дзеркальне відображення екрану Android в даний час знаходиться в стадії розробки, хоча користувачі Android наразі можуть використовувати додаток для демонстрації слайдів і зображень.

Це робить Airtame 2 по-справжньому незалежним від пристроїв, що є важливою функцією, потрібною в багатьох класних кімнатах і підприємствах, які використовують різні пристрої.

Співробітництво

До одного екрану телевізора з Polycom Pano можна підключити до 4 джерел. Це чудово, якщо вам потрібно порівняти візуальні ефекти, наприклад, на діловій зустрічі, де важлива співпраця в проекті.

Airtame 2 не має можливості роботи для декількох користувачів, що використовують один і той же екран дисплея, але замість цього дозволяє одночасно використовувати один пристрій на кількох екранах.

Screenshot showing two laptops streaming to a TV connected to a Polycom Pano device, and one laptop streaming to two TVs connected to two Airtame devices

Безпечна потокова передача

Якщо випадкове спільне використання екрану викликає у вас занепокоєння, то Polycom Pano завжди запитує PIN-код, а Airtame 2 надає вам можливість вибору додаткової опції підключення за допомогою PIN-коду.

Конференція

Polycom Pano - це не сам пристрій для проведення конференцій, а пристрій, який може інтегруватися з існуючими платформами для відеоконференцій Polycom. Він підходить для спільної роботи та віддаленого відеозв'язку.

Як і Pano, Airtame 2 можна підключити до існуючих кінцевих точок відеоконференцзв'язку через вхідний порт HDMI. Ми інтегрували обладнання від Cisco, Logitech - навіть Polycom - і багатьох інших виробників.

Параметри сенсорного монітора і створення ескізів

У вас є можливість підключити Polycom Pano через USB-кабель до сенсорного монітора. Багато професійних середовищ вважають, що краще використовувати сенсорні технології або програми ескізів, такі як OneNote, через власний пристрій, а не через додаткову сенсорну панель. Це дає доповідачам свободу пересування по класній кімнаті, працюючи на своєму пристрої, поки вони все ще транслюються в потоковому режимі, на відміну від прив'язки до сенсорного монітора в передній частині кімнати.

З метою вільного переміщення Airtame 2 працює без проблем з дуже низькою затримкою потокової передачі, забезпечуючи майже миттєвий зворотний зв'язок на великому екрані.

Керування з хмари і цифрові табло

Використовуйте Airtame Cloud для моніторингу стану і продуктивності, керування і редагування налаштувань, а також для виконання оновлень. Якщо ви хочете оновити свій Polycom Panos, ви повинні робити налаштування для кожної кімнати. Проте те ж саме можна зробити віддалено через Airtame Cloud.

Screenshot showing a laptop screen with the Airtame Cloud management settings

При роботі з Pano існують дві хмарні системи.

  1. Polycom Cloud Service - це адміністративний портал для моніторингу пристроїв Polycom, включаючи Polycom Pano. Ми вважаємо, що це платний інструмент, але за станом на листопад 2018 роки ми не змогли отримати модель ціноутворення.
  2. Сервіс, розміщений в додатку Pano, який може використовуватися для обміну файлами з використання OneDrive Cloud на екран. Користувачі можуть переглядати живий контент і взаємодіяти з поширеними файлами.

Polycom Pano не пропонує ніяких цифрових рішень для табло, в той час як Airtame Cloud Management дозволяє легко оновлювати і змінювати контент на екранах, коли їх ніхто не представляє.

Airtame приділяє все більше уваги інтеграції додатків - створення додатків, які підключаються до вже існуючих комерційних або освітніх сервісів, що дозволяє використовувати більш динамічні цифрові табло на екранах, коли вони не використовуються.

Наразі Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Підсумок

Polycom Pano підтримує тільки Windows, Mac, iOS і Android, тоді як Airtame 2 не залежить від пристрою. Таким чином покупець повинен враховувати середовище, в якому працює бездротове рішення. Якщо це середовище тільки для Windows, Polycom Pano не буде проблемою. Якщо це середовище BYOD, то Airtame 2 - більш безпечний вибір.

Віддалене керування не може бути виконане за допомогою Polycom Pano, тоді як Airtame 2 може керуватися з хмарної платформи, де також є безліч варіантів цифрових табло.

Можливо, найбільша різниця між ними - це ціна. Airtame 2 є більш доступним варіантом, ніж Polycom Pano, з ціновою різницею в кілька тисяч доларів. Airtame 2 відповідає бюджету більшості шкіл або бізнесу, будь то маленька, середня або велика компанія. Його гнучкість щодо налаштування, кастомізації і керування робить його більш універсальним вибором.

Перегляньте інші статті порівняння:

Ми прагнемо бути максимально об'єктивними в цій статті про порівняння Airtame 2 і Polycom Pano.

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00