Vivi vs Airtame 2
9 хвилин читання
Vivi vs Airtame 2

Багато наших клієнтів з сектора освіти запитують нас, в чому різниця між Vivi і Airtame 2. Відкрийте для себе ці відмінності...

Airtame 2 - це альтернатива Vivi. Обидва рішення пропонують аналогічні продукти з точки зору апаратного та програмного забезпечення. Обидва пристрої забезпечують бездротову потокову передачу між комп'ютером або мобільним пристроєм на екрани і проектори.

Обидва вони не залежать від платформи, що означає, що технологія добре працює на декількох платформах. Але в той час як Vivi призначена для сектора освіти, Airtame 2 підтримує як школи, так і підприємства. Ми хочемо дати справедливе порівняння, щоб допомогти вам вибрати між ними двома.

Основні моменти

  • І Vivi, і Airtame 2 прості в налаштуванні і масово розгортаються в великих організаціях. Vivi, однак, вимагає додаткового налаштування входу в систему, тоді як Airtame 2 працює з першого запуску.
  • Ціни Vivi засновані на річному плані підписки. З Airtame 2 ви платите тільки за пристрій без абонентської плати.
  • Vivi пропонує взаємодію з сенсорним екраном і можливість потокової передачі програм з функціями ескізів. Airtame 2 в даний час може робити тільки останнє.
  • Vivi має налаштування дозволів для вчителів за допомогою програми Vivi, тоді як Airtame 2 має інтуїтивно зрозумілий додаток, який простий у використанні для вчителів, студентів і гостей.
  • Як Vivi, так і Airtame 2 можуть оновлюватися і керуватися віддалено через хмарні системи, що полегшує легше моніторинг пристроїв.

Налаштування та масове розгортання

Airtame 2 - це рішення «включай і працюй», для якого не потрібно заздалегідь налаштовувати середовище і проходити навчання. Vivi практично такий же, але з трохи більш складним встановленням, якщо користувач хоче використовувати опцію монтажу. Це сповільнює процес налаштування для кожного пристрою.

І Vivi, і Airtame 2 дозволяють користувачам відразу ж масово розгортати свої додатки, що спрощує встановлення. Додатки Vivi вимагають входу користувача в систему з ім'ям компанії - що необов'язково для початку роботи з Airtame 2. Для гостей організацій, що використовують Vivi, учитель може створити 4-значний гостьовий токен, який дає гостьовий доступ.

Ціна*

Найзначніша різниця між Vivi і Airtame 2 - це ціни. Вартість Airtame 2 становить 399 $/€ (без ПДВ), в той час як Vivi бере щорічну абонентську плату за Vivi в розмірі 195 доларів США (ціни, отримані в вересні 2017 року, можуть бути змінені).

Таким чином, Vivi - це зобов'язання на основі передплати, а не фактична купівля обладнання, як Airtame 2. Мінімальні зобов'язання при купівлі Vivi становлять три роки. Чим більше Vivis ви купуєте, тим більш вигідною є модель ціноутворення.

Якщо ми проведемо оцінку, то це означає, що 10 пристроїв Vivi коштуватимуть 2000 доларів США в рік. Це 10000 доларів США на п'ять років. Той же період розгортання і терміни з Airtame 2 стоять в цілому 4000 доларів США.

Обов'язкова абонентська плата, підключена до Vivi, необхідна для початку використання приймача Vivi. Він також відкриває доступ до технічної підтримки, якої потребує більшість шкільних установ. Для порівняння, підтримка і керівництво безкоштовні для кожного пристрою Airtame 2.

Ціна може стати ключовою при укладанні угоди для багатьох шкіл і університетів, оскільки їхні бюджети, як правило, трохи жорсткіші, ніж у середньої великої корпорації, в першу чергу тому, що їм потрібні великі суми.

У нашому дослідженні ми змогли знайти тільки одне веб-посилання, яке містить ціни продукту Vivi у валюті AUD, яку ми конвертували за стандартними курсами долара США. Це була єдина основа для порівняння цінових моделей.

Vivi, як і багато інших аналогічних продуктів на ринку, ймовірно, запропонує пакетну ціну для більших моделей розгортання, хоча ми не змогли виявити такі угоди в нашому дослідженні.

Airtame співпрацює з багатьма перевіреними посередниками по всьому світу, і ми постійно працюємо над розширенням нашої мережі.

*Всі ціни вказані без урахування ПДВ

Порівняння апаратного забезпечення

Хоча пристрої Airtame 2 і Vivi є невеликими приймачами, вони відрізняються в декількох областях, що стосуються форм-фактора. Vivi трохи більший, ніж Airtame 2, і вимагає окремого монтажу, а значить і роботи з інструментом. В той самий час Airtame 2 поставляється з клейким магнітним настінним кріпленням, який позбавляє вас від свердління.

Як Airtame 2, так і Vivi поставляються із кенсінгтонським замком, який потрібен багатьом шкульним установам. Замок пристрою Vivi знаходиться на монтажній платі, а в Airtame 2 вбудований в сам пристрій.

Пристрій Vivi також має два USB-порти, в основному для підключення з технологією сенсорного екрану. Просто підключіть USB від HID-сумісного сенсорного дисплея до USB-порту.

Середовище навчання, швидше за все, теж буде середовищем BYOD (Bring Your Own Device). Це означає, що бездротове потокове рішення із здатністю працювати з різними технологіями і операційними системами - є ключовим. Проте це те, що підтримує і Vivi, і Airtame 2. Продукти не залежать від пристрою, що означає, що вони працюють в Linux, Windows, Mac OS, Chromebook і навіть в мобільних операційних системах.

Screenshot showing different devices using Android, iOS, Windows, Apple, Chromebook and Linux operating systems

Багато шкільних середовищ вважають, що краще використовувати сенсорні технології або програми для створення ескізів, такі як OneNote, через власний пристрій, а не через додаткову сенсорну панель. Це дає їм свободу пересуватися по класній кімнаті, працюючи на своєму пристрої, передаючи зображення в потоковому режимі, на відміну від прив'язки до сенсорного екрану в передній частині кімнати.

Airtame 2 працює безперешкодно з великим бездротовим діапазоном. Нотатки, ескізи і презентації - це всього лише додаток і лише кілька клацань во екрану.

Додаток Vivi чи додаток Airtame

І додаток Vivi, і додаток Airtame дають користувачеві можливість керування. Додаток Vivi розроблено так, щоб вчителям було легше передати можливість транслювання. Це означає, що вчителі завжди контролюють, хто презентуватиме на екрані.

Функціональність дозволу вчителя може стати в нагоді, і ця функція також включена в Airtame 2. Додаток Airtame не вимагає спеціальних дозволів для сторонніх користувачів для початку потокової передачі, проте заходи безпеки можуть бути встановлені в разі потреби.

Two men staring at a laptop screen showing the Airtame 2 app

Робота з дозволом вчителя з програми Vivi вимагає трохи більше технічних знань, ніж зазвичай. Вчителі повинні знати, як керувати учнями через інтерфейс програми Vivi і створювати гостьові облікові записи для відвідувачів. Щоб почати роботу з додатком Airtame, який є однаковим для всіх, і вхід в систему не потрібний.

Додатковий крок, необхідний для вчителів, студентів і гостей, робить додаток Vivi більш складним. Vivi пропонує високий рівень контролю, орієнтованого на вчителя, а Airtame 2 дозволяє легко транслювати на великий екран одним клацанням миші або налаштовувати добровільні заходи безпеки.

Screenshot showing the Vivi app

Ті освітні середовища, які шукають більш високий рівень безпеки, виявлять, що Airtame 2 може її забезпечити. Доповідачі можуть контролювати, хто може транслювати на екран класної кімнати, запитуючи пін-код перед потокової передачею. Якщо учня немає в кімнаті, він не може передавати потік на екран.

Vivi має розширену підтримку настільних систем для Windows, в той час як Airtame 2 додає додатковий рівень безпеки за допомогою Single Windows Sharing. За допомогою Single Windows Sharing доповідачі можуть обирати, яке вікно передавати, а яке залишити приватним.

Додаток Airtame більш інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні, оскільки він не володіє такою кількістю функцій, як у Vivi. Більш того, з Airtame 2 вам не потрібно налаштовувати логіни користувача для себе або кожного гостя, щоб почати потокову передачу, що потрібно з Vivi.

Moving image showing how the Airtame app setup

Керування з хмари і обслуговування

Використовуйте Airtame Cloud або адміністративний портал Vivi для моніторингу стану і продуктивності, керування налаштувань і їх зміни, а також для виконання оновлень. Завдяки централізованій платформі онлайн-керування загальне обслуговування стає менш трудомістким і набагато простішим.

І Airtame 2, і Vivi допускають загальний режим зміни дозволів з додатку хмарного керування.

На адміністративному порталі Vivi адміністратори можуть встановлювати власні заставки, які будуть активовані в разі надзвичайної ситуації. Потім аварійні наглядачі можуть потім скопіювати й додати примітку про надзвичайні ситуації.

Screenshot showing the Vivi dashboard analytics

У Vivi також є служба схематичної аналітики, яка дозволяє адміністраторам дізнатися, як багато Vivi знаходився у використанні. Airtame 2 не має аналогічної служби панелі моніторингу, пов'язаної з використанням кожного пристрою, але замість цього включає в себе інші зовнішні служби панелі моніторингу продуктивності і безліч варіантів цифрових табло.

Використовуйте Airtame Cloud, щоб налаштувати всі вільні екрани з призначеним для користувача фоном, зображенням, URL-адресою або однієї з наших чотирьох різних інтеграцій додатків. Ви також можете встановити ролі користувачів і групові дозволи, а також проводити загальне обслуговування.

Moving image showing how to set up custom background in the Airtame Cloud Homescreen

Можливості цифрових табло і панелей продуктивності

Адміністратори можуть використовувати портал адміністрування Vivi для налаштування схематизованої аналітики, яка допомагає оцінити, як багато вчителі і учні презентують з допомогою пристрою Vivi. Це допомагає підвищити залученість учнів і тримати вчителів в курсі сучасного цифрового навчання, а в якості додаткового бонусу Vivi додала порівняльні дані, які показують, як ви працюєте в порівнянні з іншими школами.

A group of people in a business meeting looking at a screen showing performance dashboards

Airtame 2 не має аналітики продуктивності, безпосередньо пов'язаної з використанням кожного пристрою. Якщо ви хочете ввести інші види даних про продуктивність, Airtame сумісний з широким спектром сервісів для відображення схем та графіків, які відображають присутність в соціальних мережах, ключові показники ефективності, доходи і багато інших варіанти використання.

У той час як Vivi не володіє потужними можливостями для роботи з цифровими рекламними табло, хмарне керування Airtame дозволяє легко оновлювати і змінювати контент на екранах, коли ніхто не використовує їх для презентацій. Це дає вам огляд того, як контент працює на ваших віддалених екранах. В хмарі ви можете налаштовувати текстові інструкції і запускати все більшу кількість додатків, тоді як портал адміністратора Vivi дозволяє завантажувати тільки зображення.

Screenshot showing the Airtame 2 Cloud management

Airtame також приділяє все більше уваги інтеграціям - створенню додатків, які підключаються до вже існуючих бізнес-сервісів або освітніх послуг, що дозволяє використовувати більш динамічні цифрові вивіски на екранах, коли вони не використовуються. Поки що Airtame має шість бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Підсумок

Vivi - це хороше рішення для сектора освіти і дуже добре продумане для навчального середовища, де вчитель повинен контролювати ситуацію. Однак для шкіл і університетів з обмеженим бюджетом ціна і щорічний ліцензійний збір можуть означати, що вони не можуть собі цього дозволити.

З моменту запуску Vivi їх рішення було орієнтоване виключно на сектор освіти, і з їх недавнім випуском 2.0 стала також доступна версія для бізнесу. Airtame, однак, підтримує як підприємства, так і школи з моменту виходу на ринок B2B. Ми хочемо дати справедливе порівняння, щоб допомогти вам вибрати між ними двома.

Як Airtame 2, так і Vivi є рішеннями BYOD. Опція Single Window Sharing доступна для Airtame 2 і розширена підтримка робочого столу для Windows доступна в Vivi. Доповідачу не потрібно зациклюватися на тому, який матеріал представлений на екранах, він може вільно переміщатися і взаємодіяти зі своєю аудиторією, контролюючи свій контент.

Screenshot showing the Airtame Single Window Sharing option

Хоча між цими двома рішеннями є багато спільного, Airtame 2 є більш доступною версією Vivi з практично однаковими функціями. Обидві програми прості у використанні і розгортанні з додатком для повсякденного використання, а також хмарним рішенням для керування і моніторингу пристроїв.

У тих випадках, коли Vivi добре працює в класній кімнаті, Airtame 2 працює як з навчальними закладами, так і з підприємствами, в основному через більш простий додаток, який має налаштування для різних типів середовищ і безлічі рішень для цифрових табло.

Перегляньте інші статті порівняння:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00