Mersive Solstice vs Airtame 2
8 хвилин читання
Mersive Solstice vs Airtame 2

У чому різниця між Mersive Solstice і Airtame 2? Щоб допомогти вам вибрати найкраще рішення для вашої школи або офісу, ми хочемо дати справедливе порівняння між ними.

У чому різниця між Mersive Solstice і Airtame 2? Щоб допомогти вам вибрати найкраще рішення для вашої школи або офісу, ми хочемо дати справедливе порівняння між ними.

Airtame 2 і Mersive Solstice є бездротовими потоковими рішеннями для бізнесу і освіти. Основні відмінності полягають в призначеному для користувача досвіді, цінах і тому, що Mersive Solstice пропонує мережеве керування пристроями, а Airtame - хмарну платформу.

Physical comparison of Mersive Solstice and Airtame 2

Основні моменти

  • Вартість Airtame 2 становить всього 399 доларів США (без ПДВ), а версія Mersive Solstice Pod з найнижчою ціною коштує 799 доларів США. Крім того, для отримання оновлень Solstice потрібно активна ліцензія на обслуговування, яка надається за додаткову плату. Існує також додаткова плата за доступ до обмеженого інтерфейсу керування.
  • Airtame 2 має центральну хмарну платформу, з якої адміністратори можуть оновлювати, керувати і контролювати всі пристрої - і багато іншого. Solstice пропонує додаток для масового керування для Windows, але для цього потрібна дорожча корпоративна ліцензія і щорічна плата за продовження.
  • Airtame 2 поставляється з різними варіантами використання для цифрових табло. Mersive Solstice пропонує цифрові табло через відтворення файлів HTML.
  • Для роботи пристрій Airtame 2 вставляється в телевізор. Mersive Solstice може використовувати або хост-комп'ютер з програмним забезпеченням для відображення Solstice для Windows, або пристрій Solstice Pod.
  • Програмне забезпечення Solstice може працювати на пристроях Windows, Mac OS, Android і iOS. Artame сумісний з Windows, Mac OS, Linux, Chromebook і iOS, а деякі функції також доступні для користувачів Android.

Порівняння характеристик

  Airtame 2 Mersive Solstice Pod
Підтримувані ОС Windows, MacOS, Chromebook, Linux, додатки для iOS & Android, а такоє підтримка AirPlay для iOS Windows, MacOS, iOS, та Android
Кількість користувачів Безлимітна 4 або Безлимітна
Презентація на кілька екранів одночасно з ноутбука Так Так
Функціонал для розділення екрана Ні Так
Система захисту від крадіжок Кенсінгтонський замок Відсутня
Максимальна роздільна здатність full HD full HD
Консоль для керування Хмарне керування, безкоштовно Додаток для керування, деякі функції через хмару. Потрібна корпоративна ліцензія + активна ліцензія на обслуговування
Метод презентації з ноутбука Додаток Додаток
Ціна мобільного застосунку Безкоштовно Безкоштовно
Ціна за активацію ліцензії Ні Так

Ціна Mersive Solstice

Кількість користувачів, яким дозволено використовувати Solstice і параметри керування, залежить від придбаної ліцензії. Наступні ціни були знайдені 01.11.19 тут, на сайті Mersive.

Price list of Mersive Solstice alternative

Airtame 2 та Mersive Solstice: пристрої та програмне забезпечення

Airtame 2 - це невеликий пристрій, який ви підключаєте до телевізора або проектора. Живлення здійснюється через адаптер. Ви використовувати програмне забезпечення Airtame та додаток Airtame для дублювання екранів з ноутбуків. Діліться своїм екраном або документами через AirPlay (для користувачів iOS) або наш додаток для користувачів Android.

Airtame 2 дозволяє одному користувачеві відображати свій екран на декількох телевізорах з підтримкою Airtame, якщо вони підключені до однієї мережі WiFi.

Крім того, в Airtame 2 є функція Single Window Sharing, яка дозволяє доповідачам вирішувати, яке вікно або додаток слід передавати зі свого робочого столу, а яке залишити приватним.

Wireless Single Window Sharing from a laptop to a TV screen via Airtame

Mersive Solstice працює одним з двох способів. Ви можете або купити ліцензію на програмне забезпечення для встановлення на комп'ютер з Windows, або купити Solstice Pod, який представляє собою інтегровану програмно-апаратну консоль. Будь-який з цих пристроїв потім підключається до телевізора або проектора в якості приймального пристрою. Після того як Solstice Pod налаштований, користувачі можуть завантажити клієнтську програму для підключення.

За допомогою Mersive Solstice будь-яка кількість користувачів може одночасно ділитися контентом на одному екрані. Завдяки функції Solstice multi-room, яка включена в Solstice Enterprise Edition, учасники можуть обмінюватися контентом на декількох телевізорах з підтримкою Solstice в одній корпоративній мережі.

І Airtame 2, і Solstice пропонують роздільну здатність потокової передачі 1080p і 60 кадрів в секунду.

Mersive Solstice vs Airtame 2 installation set-up, both streaming from a laptop to a screen wirelessly

Підключення

Як Airtame 2, так і Mersive Solstice описуються як незалежні від платформи рішення для потокової передачі, тобто вони повинні відповідати більшості сучасних професійних і освітніх середовищ «Принеси свій власний пристрій» (BYOD).

Airtame 2 пропонує підключення і дублювання екранів для Mac, Windows, Linux, Chromebook і підтримує транслювання з допомогою AirPlay iOS. Ви також можете презентувати документи і зображення, які знаходяться на вашому телефоні або в хмарних сервісах, з мобільного додатка Airtame 2 для Android і iOS. Дублювання екрану Android знаходиться в стадії розробки.

Mersive Solstice встановлюється на ПК з ОС Windows 7, 8 або 10. Solstice пропонує можливості дублювання екранів з програми для Windows, Mac, iOS і Android, але в даний час не підтримує Linux або Chromebook.

Починаючи з версії 2.2, Mersive Solstice забезпечує підтримку Apple AirPlay. А починаючи з версії 3.5 Solstice забезпечує підтримку Miracast. Детальніше про технологію Miracast можна прочитатитут.

iPhone displaying the Airtame App and referring to a possibility to activate AirPlay

Керування

Ви можете керувати всіма пристроями Airtame за допомогою Airtame Cloud - веб-платформи, яка дозволяє вам керувати і контролювати всі Airtames з одного центрального вузла. Ви можете редагувати всі налаштування пристрою віддалено з Airtame Cloud або для окремих пристроїв, або для декількох пристроїв одночасно - віддалено і з зовнішніх мереж. Наприклад, ви можете змінити фон чи головний екран з допомогою Homescreen на всіх Airtames одночасно.

Airtame 2 не має опції потокового модератора. Щоб переключитися з одного доповідача на іншого, доповідач, який в даний момент веде потокову передачу, повинен натиснути кнопку «Стоп» на екрані, щоб завершити свою трансляцію, а наступний доповідач повинен натиснути «Старт», щоб почати свою.

Інші функції Airtame 2 включають Pin Code Connect, тобто захист 4-значним паролем перед запуском потокової трансляції, автоматичне перепідключення і вікно повідомлень на екрані, що нагадує вам про потокову передачу.

Airtame Cloud displayed on a laptop's screen

Mersive Solstice дозволяє більшій кількості користувачів одночасно підключатися з допомогою WiFi або Ethernet до одного екрану. Кожен користувач може поширювати декілька потокових відео на розділеному екрані. Користувачі мають повний контроль над розміткою екрану і можуть одночасно переглядати одну або кілька речей на екрані. Існують різні режими, які дозволяють як сеанси, контрольовані певними доповідачами, так і сеанси «рівного доступу для всіх». Коли налаштування рівного доступу включені, будь-який учасник має повний контроль над участю інших користувачів у сеансі.

Mersive Solstice має програмне забезпечення для керування під назвою Solstice Dashboard. Він дає ІТ-адміністраторам огляд всіх кімнат з підтримкою Solstice з ПК адміністратора Windows 7, 8 або 10. Служба Dashboard також може бути встановлена ​​на декількох ПК. Швидше за все, вам знадобиться ІТ-фахівець для настройки Mersive Solstice у вашій мережі, особливо якщо ви плануєте використовувати його з декількома екранами. Solstice має функцію «Kepler», яка є аналітичним інструментом. Для цього потрібно дві ліцензії: Solstice Enterprise за додаткову плату, а також ліцензію на технічне обслуговування за додаткову річну плату.

Цифрові табло

Ви можете налаштувати контент, який відображається на екранах Airtame, коли ніхто не використовує їх, через один з шести бета-додатків - Google Slides (що дозволяє показувати презентації в якості головного екрану); Trello (де ви можете підключитися і презентувати проект або прогрес команди); Світовий Час (представляє до чотирьох різних часових поясів); Unsplash (демонстрація красивої фотографії на ваших екранах на основі обраного описового тега); Dropbox Gallery (циклічне перемикання зображень у папці, підключеної до Dropbox, в якості фону); і Room Overview (відображення списку з кімнатами для переговорів і статусом їх бронювання через Google Calendar).

Mersive Solstice має можливість програвати тільки контент на основі HTML, а також потокові відео з YouTube. Деякі приклади цифрових табло - це канали Appspace і Google Slides. Ця функція доступна тільки в Solstice Enterprise Edition, що набагато дорожче, ніж найбільш базове рішення.

Two screens, where one displays Mersive Solstice alternative digital signage and the other displays Airtame digital signage

Ціна

Один Airtame 2 коштує 399 доларів, без будь-яких прихованих витрат на поточну версію програмного забезпечення Airtame. Найдешевша версія Mersive Solstice Pod коштує 799 доларів. Крім того, Solstice потрібна активна ліцензія, щоб дозволити вам оновити пристрій. Якщо ви хочете продовжити термін дії ліцензії, термін дії якої закінчився, необхідно буде сплатити за весь термін користування від моменту закінчення терміну дії попередньої ліцензії, а це означає, що вам доведеться щороку платити повну ліцензійну плату за рік, щоб продовжувати отримувати оновлення.

Якщо ви хочете Solstice Enterprise Edition для більш ніж чотирьох користувачів, що також включає в себе підтримку централізованого керування Solstice і розширені функції, загальна вартість буде зростати (див. варіанти визначення ціни далі). Для порівняння, постійна підтримка Airtame є безкоштовною, як і хмарна платформа керування Airtame Cloud.

Підсумок

Airtame 2 і Mersive Solstice - це різні рішення, які слугують своїм власним цілям і мають різні ціни. Airtame 2 ідеально підходить для користувачів, яким потрібен дружній і витончений призначений для користувача інтерфейс з додатковою перевагою дублювання екрану в якості рішення для цифрових табло. Він має низьку базову ціну, безкоштовне хмарне масове керування, безкоштовні оновлення, підтримку всіх платформ, включаючи Linux і Chromebook, а також підтримку цифрових табло.

Mersive Solstice відрізняється тим, що пропонує необмежену кількість контенту на екран, може дублювати екран Android, має підтримку Miracast, інтеграцію з сенсорними екранами і функціональність модератора. Якщо це те, що ви шукаєте, Solstice може підійти краще.

Різниця в ціні і плата за ліцензію, додана до ціни на продукти Solstice, може стати вирішальним фактором для компаній, яким необхідно регулярне обслуговування і необмежена кількість користувачів для отримання доступу - без необхідності турбуватися про додаткове ціноутворення. Якщо вам потрібне рішення, в якому вам не потрібно турбуватися про те, скільки користувачів будуть використовувати пристрій без масштабування ціни, тоді Airtame 2 для вас.

Більше порівнянь:

 

Ми намагаємося зробити наші порівняльні статті максимально об'єктивними і точними, хоча зміни у функціях і цінах могли змінитися з моменту останнього оновлення статті. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або коментарі.

Ми з вами на кожному кроці

Ви отримаєте доступ до нашої відданої команди по роботі з клієнтами, не залежно від того, купили ви один або 100 пристроїв Airtame 2. Ми тут, щоб відповісти на ваші питання, допомогти вам усунути проблеми і переконатися, що ви використовуєте рішення Airtame у повному обсязі.

Офіційний партнер Airtame в Україні - компанія “Глобал Імпорт Груп"

Тел: +380 44 495 33 95
E-mail: info@gig.kiev.ua
Ми на зв'язку: 9.00 – 18.00